ارور موبایل

سامسونگ گلکسی A51، پرفروش‌ترین گوشی هوشمند ۲۰۲۰

علی‌رغم شرایط فعلی جهان که مملو از آشوب و اتفاقات ناخوشایند است، سامسونگ شروع خوبی در سال ۲۰۲۰ داشته و محصولات نسبتا زیادی به فروش رسانده است. طبق جدیدترین گزارش منتشر شده از یکی از سایت‌های تحقیقاتی مطرح، گوشی هوشمند گلکسی A51 پرفروش‌ترین محصول این شرکت بوده و با کنار زدن ردمی ۸ و گلکسی S20 پرو موفق به کسب لقب پرفروش‌ترین تلفن همراه سه‌ماهه جاری در سراسر جهان شده است.

موفقیت سامسونگ در سه‌ماهه اول ۲۰۲۰

نکته جالب آمار منتشر شده این است که این شرکت موفق شده چهار گوشی خود را در فهرست شش گوشی هوشمند برتر فروخته شده سه‌ماهه اول ۲۰۲۰ قرار دهد. در صورتی که شیائومی تنها دو جایگاه از پرفروش‌ترین دستگاه‌های سه‌ماهه جاری را از آن خود کرده، سامسونگ موفق شده است که چهار گوشی در این فهرست داشته باشد.

گوشی هوشمند A51 سامسونگ در همه مناطق به ویژه در سراسر اروپا و آسیا محبوب است. شیائومی ردمی ۸ دومین مدل مشهور تلفن هوشمند اندرویدی در جهان است که در سه‌ماهه اول ۲۰۲۰ دارای ۱.۹ درصد سهام است.

 

فروش جهانی تلفن هوشمند در ماه‌های اخیر

این گزارش همچنین حاکی از آن است که فروش جهانی گوشی‌های هوشمند در این سه ماه به ۲۷۵ میلیون دستگاه رسیده است که بخش اندروید ۸۶ درصد سهم تمام تلفن‌های هوشمند را که در این سه ماه در سراسر جهان فروخته می‌شود، به خود اختصاص داده است.

تحلیل ارائه شده همراه با آمار فروش گوشی‌های هوشمند، مسیر آینده سازندگان تلفن همراه را نیز پیش‌بینی کرده است. بر اساس این تحلیل، از آن‌جایی که مردم جهان در دوران شیوع ویروس کرونا هستند، قیمت گوشی‌های هوشمند بسیار مسئله مهمی تلقی می‌شوند. به همین دلیل اکثرا به سمت گوشی‌های اندرویدی روی آورده‌اند. در نتیجه هر گوشی که بیشتر مقرون به صرفه باشد، گزینه بهترین محسوب می‌شود.

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل