ارور موبایل

سونی کنسول PS5 را بدون مرورگر عرضه خواهد کرد

سونی کنسول PS5 را بدون مرورگر عرضه خواهد کرد

 

به گزارش Hideaki Nishino، مقام ارشد سرگرمی های تعاملی سونی به تازگی با وبسایت ژاپنی AV Watch در مورد کنسول PS5 مصاحبه کرده است. یک کاربر توئیتر گفته‌های وی را ترجمه کرد. هنگامی که از Nishino درباره نبود مرورگر برای این کنسول جدید سوال شد، در جواب گفت: «در حال حاضر، قصد نداریم برای PS5 یک مرورگر در نظر بگیریم… مطمئن نیستیم که برای کنسول بازی یک مرورگر به عنوان برنامه جداگانه لازم باشد، پس فعلا باید صبر کنیم./

علت نبود مرورگر در کنسول ps5

او به نکته خوبی اشاره کرد. کنسول های بازی گزینه جالبی برای ارتباط با مرورگر نیستند و نمیدانیم چند نفر واقعاً از آنها استفاده می کنند. مرورگرها به اصلاح کننده های معینی نیاز دارند تا هم آنها را آپدیت نگه دارد و هم هر خلاء امنیتی را برطرف سازد، که بدون شک سونی مایل است از این دردسر اجتناب کند. همچنین با وجود رابط کاربری جدید و سری ویژگی‌های گسترده که هر بازی را در کنسول جدید پشتیبانی می‌کند، هنگام گیر افتادن هم برای جستجو در وب برای کمک دلیل زیادی باقی نمی‌ماند. کمکی که احتیاج دارید احتمالا همین الان روی PS5 موجود است.

قطعاً Noahino عرضه یک مرورگر روی PS5 در آینده را غیر محتمل ندانسته است، اما ظاهرا مدت زمان زیادی طول می‌کشد تا شرکت سونی متقاعد شود که این کنسول به یک مرورگر احتیاج دارد”

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.