ارور موبایل

قابلیت پین کردن نظرات به اینستاگرام آمد

شبکه اجتماعی اینستاگرام به تازگی دست به انتشار قابلیت جدیدی برای برنامه خود زده است. ویژگی جدید اینستاگرام پین کردن نظرات کاربران زیر هر پست است که به افراد این امکان را می‌دهد نظرات دلخواه را در بالاترین قسمت نسبت به دیگر نظرهای ارسال شده قرار دهند.

گفتنی است؛ این ویژگی ابتدا در اوایل زمستان مورد بررسی آزمایشی قرار گرفته بود. این قابلیت به کاربری که پستی را در صفحه مجازی خود به انتشار گذاشته اجازه می‌دهد تا سه نظر اول خود را انتخاب کند و با این عمل جو نظرات ارسال شده را کنترل کند. این امر باعث می‌شود که کاربران دیگر نیز شاهد نظرات برتر باشند و بر اساس آن‌ها نظر خود را ارسال کنند.

چنین ویژگی برای جلوگیری از انتشار نظرات منفی و رواج ارسال نظرات مثبت طراحی شده است. این ویژگی قرار بود در ابتدا به حالتی طراحی شود که کاربر بتواند تعدادی از نظرات را به صورت دسته جمعی از پست خود حذف کند. پس از آزمایش دو ماهه ویژگی به شکل مذکور برنامه‌نویسان تصمیم گرفتند تا شکل دیگری از قابلیت را پیاده‌سازی کنند. برای پین کردن نظر کاربران، فرد باید نظر دلخواه را به سمت چپ بکشد.

این قسمت که پیش‌تر تنها شامل گزینه‌های گزارش دادن، پاک کردن و پاسخ دادن می‌شد حالا میزبان علامت پین کردن نیز هست. حساب کاربری اینستاگرام در توئیتر در رابطه با قابلیت جدید نوشت: “امروز ما قابلیت پین کردن پیام‌ها را به صورت گسترده و همه‌گیر در دسترس قرار دادیم. این یعنی شما می‌توانید چند نظر را در بالاترین قسمت پست خود قرار دهید و گفت‌وگوی زیر آن را کنترل کنید”!

تلاش اینستاگرام برای کنترل آزار و اذیت‌های اینترنتی

شبکه اجتماعی اینستاگرام همواره تلاش داشته ابزارهای خود برای مقابله با آزار اذیت‌های اینترنتی را ارتقا دهد. این برنامه همچنین حالا از هوش مصنوعی برای کنترل نظرات استفاده می‌کند، به صورتی که اگر کاربر نظر توهین‌آمیزی ارسال کند هوش مصنوعی مانع انتشار آن می‌شود. با وجود آن که قابلیت پین کردن پیام‌ها نمی‌تواند به اندازه هوش مصنوعی کارآمد باشد، اما با این حال هنوز ویژگی قابل توجه و مؤثری به نظر می‌آید.

 

منبع : باشگاه خرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل