ارور موبایل

معرفی خودروی تمام الکتریکی Nissan Aryia در ۱۵ جولای

به نظر می‌آید که شرکت نیسان بسیار درگیر برنامه‌ریزی برای معرفی اتومبیل الکتریکی کراس‌اوور در هفته آینده یعنی Ariya است. این خودرو یکی از اولین نام‌های جدید دنیای اتومبیل برای برند نیسان است که طی سال‌های اخیر به مرحله معرفی رسمی رسیده است. از این رو شرکت نیسان تصمیم گرفت تا با انتشار ویدئویی مخاطبان خود را به دنبال کردن اخبار مربوط به Ariya تشویق کند.

در این ویدئوی ۳۹ ثانیه‌ای خودروی جدید شرکت نیسان با قدرت به تصویر در آمده و طراحان آن را با خلاقیت بالا به نمایش گذاشته‌اند. چنین ویدئویی به کاربران اجازه داده تا اولین نما از خودروی کراس‌اوور تمام الکتریکی نیسان را به چشم ببینند. خودروی Ariya در این ویدئو لحظاتی را در برف سپری می‌کند و سپس به منظره‌ای با برگ‌های خشک و پاییزی می‌رسد. تصویربرداران همچنین با استفاده از دوربین‌های مرور زمان تصاویری را ضبط کرده‌اند که طی آن برف‌های محیط آب می‌شوند و صحنه به محیطی بهاری در می‌آید.

در کنار نمایی از فرمان و روکش پلاستیکی خودرو، مخاطبان شاهد تصویری از سقف اتومبیل Ariya پیش از اتمام ویدئو تبلیغاتی هستند. در آخر نیز لحظه‌ای به نمایش چراغ‌های جلوی اتومبیل اختصاص داده می‌شود تا نیسان بتواند قدرت خود در طراحی جدید سیستم نورپردازی خودرو را به نمایش بگذارد.

رقابت نیسان و تسلا

به طور واضح می‌توان دید که شرکت نیسان زمان بسیاری را بر روی اتومبیل جدید خود صرف کرده است. خودروی Ariya ابتدا در سال ۲۰۱۷ با عنوان طرح مفهومی Imx به نمایش درآمد. گفتنی است؛ آخرین مدل جدیدی که شرکت نیسان با عنوانی تازه وارد بازار کرد خودروی Kicks در سال ۲۰۱۸ بود که در اصل جایگزینی برای Juke به حساب می‌آید. قبل از Kicks نیز خودروی Rouge Sport در سال ۲۰۱۷ به نمایش در آمده بود که تنها مدلی کوچک‌تر از خودروی Rouge بود. انتظار می‌رود اتومبیل جدید شرکت نیسان از قابلیت‌های شگفت‌انگیزی برخوردار باشد چرا که مسئولان این مجموعه تلاش دارند با شرکت‌هایی همانند تسلا و فورد رقابت کنند. همچنین گفتنی است؛ خودروی Ariya در تاریخ ۱۵ جولای معرفی می‌شود.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.