ارور موبایل
هشدار اپل به دارندگان آیفون سری ۱۱

هشدار اپل به دارندگان آیفون سری ۱۱

[ad_1]

آیفون سری ۱۱

در صورت نیاز به تعویض صفحه نمایش iPhone 11, iPhone 11pro, iPhone 11 pro max خود حتما از صفحه نمایش‌های اورجینال این شرکت استفاده کنید. طی گزارشی که شرکت اپل در سال ۲۰۱۹ در سایت خود منتشر کرده است، استفاده از ال سی دی‌های غیر اورجینال و یا تعویض توسط تعمیرکاران غیر مجاز قابلیت‌های اساسی گوشی همچون True Tone ،Night Shift و Haptic Touch از کار خواهد افتاد. اپل در این گزارش افزوده است که در صورت استفاده از صفحه نمایش‌های کپی شاید گوشی شما از کار نیفتند؛ ولی قطعا قابلیت‌های اساسی خود را از دست خواهد داد.
شرکت اپل اظهار کرده اگر تلفن تشخیص دهد که صفحه نمایش تعویضی غیر اورجینال است، پیامی مبنی بر این تشخیص در تلفن های آیفون ۱۱ ، آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس را نشان داده خواهد شد.
اپل در یکی از جدیدترین وبگاه‌های پشتیبانی سایت طی یادداشتی به صاحبان آیفون ۱۱ هشدار داد که چگونه یک صفحه نمایش غیر واقعی می‌تواند بر عملکردهای خاصی تأثیر بگذارد.

اگر یک صفحه نمایش اورجینال نباشد، پیام هشداری به مدت چهار روز روی صفحه قفل و ۱۵ روز در برنامه تنظیمات ظاهر می‌شود.
پس از آن ، پیام در صفحه درباره تنظیمات باقی خواهد ماند. در این پیام آمده است که اپل “قادر به تأیید این آیفون دارای نمایشگر غیر اورجینال نیست”.

هشدار اپل به دارندگان آیفون سری ۱۱

پ\ی

این اعلان ها بر خلاف «خطای ۵۳» که در سال ۲۰۱۶ و برای آیفون‌ها با صفحه نمایش غیر اورجینال پخش شده بود نیست که Touch ID  را کار بیندازد.

با این حال، اپل می گوید ممکن است صاحبان اعلان دیگری را ببینند که بیان می‌کند “اپل اطلاعات دستگاه را برای این آیفون به روز کرده است”. این بدان معنی است که “اپل اطلاعاتی که برای نیازهای سرویس، آنالیز ایمنی و بهبود محصولات آینده حفظ شده است iPhone شما نیاز می‌شد را را به روز کرده است.”
علاوه بر این، هشدار می‌دهد که یک صفحه نمایش غیر اصلی می تواند ایجاد مشکل چند لمسی برای تاچ کرده باعث ایجاد روشنایی، مشکلات رنگ و همچنین تخلیه غیر عمدی باتری شود.

هشدار اپل به دارندگان آیفون سری ۱۱

هشدار اپل به دارندگان آیفون سری ۱۱

بنابراین اگر باتری آیفون ۱۱ با صفحه نمایش غیر اصلی سریع از بین برود، ممکن است اپل مسئولیت آن را بر عهده نگیرد و وجود این اخطار باعث می‌شود اپل و تکنسین‌های معتبر بدانند که آیا صفحه نمایش اصیل است یا نه.

این شرکت اخیراً برای تعویض باتری‌های غیر اورجینال، اطلاعیه‌های مشابه را ایجاد کرده است. اپل توضیح داد که این امر محافظت از مشتریان در برابر “باتری های آسیب دیده، بی کیفیت یا استفاده شده را که می‌تواند منجر به مشکلات ایمنی یا عملکرد شود”، را بالا می‌برد. این اعلان‌ها همچنین باعث از کار افتادن آیفون‌ها نمی‌شود؛ اما می‌تواند روی سرویس دهی‌های  آینده تأثیر بگذارد.

همچنین اپل برای استفاده از قطعات اصلی که توسط اپل، ارائه دهندگان خدمات مجاز یا تکنسین های معتبر نصب شده است، یک توجیه ایمنی ارائه می‌دهد. هر کس دیگری “ممکن است روش‌های صحیح ایمنی و تعمیر را دنبال نکند و منجر به عملکرد نادرست یا مشکلات با کیفیت یا ایمنی صفحه نمایش شود”.

این شرکت اظهار داشت: “نمایشگرهای اپل به گونه‌ای طراحی شده‌اند که دقیقاً درون دستگاه قرار گیرند. علاوه بر این، تعمیرکاران غیر حرفه‌ای که در هنگام نصب به درستی پیچ ها یا دیگر اجزا را جایگزین نکرده‌اند، ممکن است به باتری آسیب رسانده و باعث گرم شدن و از بین رفتن باتری شود.

هنوز مشخص نیست که چرا این پیام فقط برای آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو و ​​آیفون ۱۱ پرو مکس ظاهر می‌شود. با این حال، اپل می‌تواند آن را در آینده برای مدل‌های قدیمی‌تر اجرا کند.

در نظر داشته باشید، تعمیرات اپل کاملا حرفه‌ای می‌باشد و نیازمند ابزار مخصوص است. یک اشتباه کوچک می‌تواند مهم‌ترین اجزای آیفون شما مثل بلندگو و یا دکمه هوم را از کار بیندازد. پس آیفون خود را به یک مرکز تعمیرات تخصصی آیفون بسپارید. مای فون با در اختیار داشتن مجرب ترین تکنسین‌های تلفن همراه و با استفاده از قطعات کاملا اورجینال، در کنار شما خواهد بود.

[ad_2]

منبع اصلی این خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.