ارور موبایل

گوشی مقرون به صرفه 5G سامسونگ در راه است

انتشار شماره مدل دستگاه جدید سامسونگ

شماره مدل این دستگاه SM-A716B که اکنون در تمام سایت‌های خبری فناوری به چشم می‌خورد. گفته می‌شود این شماره مدل نسخه چینی این گوشی است که کاملا منطقی نیز به نظر می‌رسد زیرا اکنون چین کشوری با بزرگترین شبکه 5G در حال کار است و مطمئنا تقاضای بیشتری برای گوشی‌های دارای پشتیبانی از اینترنت نسل پنجم مقرون به صرفه است. احتمالا دیر یا زود یک نسخه جهانی با شماره مدل SM-A7160 روی رادارهای فناوری ما دیده خواهند شد./

بسیاری بر این اعتقاد دارند که این گوشی از تراشه جدید Exynos 980 سامسونگ رونمایی خواهد کرد. یک SoC با برد متوسط که توانایی پشتیبانی از اتصال 5G و استاندارد Wi-Fi 6 را دارد. سامسونگ با معرفی این گوشی بار دیگر به جهانیان ثابت می‌کند توان خرید کاربران برای او مهم است. این شرکت با خط تولید گوشی‌های میان‌رده خود نیز این مسئله را نشان داده بود. شاید بهتر باشد شرکت‌های دیگر نیز به این مسئله توجه بیشتری داشته باشند زیرا با این کار محبوب‌تر خواهند شد.

البته شرکت‌هایی مثل وان‌پلاس، ویوو و شیائومی هستند که دستگاه‌های خوب با قیمت مناسب تولید می‌کنند اما بعضی از کاربران برند محصول خریداری شده را به موارد دیگر ترجیح می‌دهند. در نتیجه بعضی مواقع کاربران نیز خود به این مسئله دامن می‌زنند. حتی اپل نیز به تازگی صحبت‌هایی از نسخه دوم گوشی میا‌ن‌رده و مقرون به صرفه خود کرده است.

 

منبع : yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل