معرفی نرم افزار شکستن قفل موبایل

فهرست مطالب

نرم افزار شکستن قفل موبایل امروزه یک نیاز برای مردم شده است تا بتوانند به اطلاعات درون موبایل دست یابند. از این رو برنامه شکستن قفل موبایل را در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید بدون از دست رفتن اطلاعات به درون گوشی خود دست پیدا کنید.

شکستن قفل موبایل اندروید

شکستن قفل موبایل راه حل ساده ای نیست و کار غیر ممکن هم نیست چرا که نرم افزار حذف قفل موبایل وجود دارد تا این مشکلات را رفع نماید. برای مثال گوشی A80 شما قفل شده است و اطلاعات موبایل شما برایتان ارزشمند است. در این مواقع نرم افزار oxygen به کمک شما خواهد آمد تا برای شما قفل صفحه موبایل را آنلاک نمایید.

 

شکستن قفل موبایل اندروید

برداشتن قفل موبایل

بردای برداشتن قفل موبایل شما به تخصصی مثال کار با نرم افزار های حذف قفل موبایل دارید تا بتوانید قفل صفحه گوشی موبایل خود را باز کنید. پس اگر دانش کافی دارید می توانید از برنامه هایی مثل ufed برای آنلاک استفاده نمایید.

برداشتن قفل موبایل

 

حذف قفل صفحه موبایل

قبلا برای حذف قفل صفحه موبایل از فایل boot برای ساخت فایل آنلاک قفل صفحه استفاده می شد که با مرور زمان شرکت سامسونگ این محدود را اعمال کرد که کار سخت تر باشد و با فایل boot امکان حذف قفل صفحه وجود نداشته باشد. اما برنامه هایی به بازار ارائه شدند که تمام محدود های شرکت ها سامسونگ و چینی را دور زدند و توانستند قفل صفحه موبایل را حذف نمایید و یا در برخی مواقع رمز را پیدا کنند.

در چه مواقع امکان حذف قفل صفحه وجود ندارد؟

در مواقعی که رمز شما بسیار پیچیده است و یا FRP موبایل شما فعال است کار برای آنلاک قفل صحه سخت می شود و امکان آنلاک گوشی موبایل از 100 به 40 می رسد.

 

در چه مواقع امکان حذف قفل صفحه وجود ندارد؟

در چه برند های موبایل می توان حذف قفل انجام داد؟

تا به این لحظه به غیر از گوشی های شرکت اپل تمام برند ها امکان حذف قفل صفحه را دارند و برخی مدل ها از برخی شرکت ها قابلیت ها را هنوز درون نرم افزار ها ارائه نداده اند که بزودی آن هم رفع خواهد شد.

بهترین نرم افزار ها برای حذف قفل صفحه موبایل کدامند؟

  1. نرم افزار UFED
  2. نرم افزار MD-NEXT
  3. نرم افزار OXYGEN

این سه برنامه هایی تحت ویندوز هستند که قدتمندترین نرم افزار حذف قفل موبایل و تحلیل کامل موبایل می باشند که شرکت های بزرگ از این ابزار ها به عنوان تحلیل موبایل استفاده می نمایند.

 

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تخفیف ویژه برنامه های حرفه ای

ساعت
دقیقه
ثانیه
تعمیرات موبایل