ارور موبایل
آیا واتس اپ و اینستاگرام قابل پیگیری می باشند

آیا پیام های واتساپ و اینستاگرام قابل پیگیری می باشد ؟

سوال خیلی از کاربران این است که آیا امکان بازیابی پیام ها وجود دارد یا خیر آیا پیام های پاک شده را میتوان دوباره برگشت داد یا خیر ؟

در قالب این سوال که برعکس سایت های مشابه که  اعلام  می کنند که خیر امکان پذیر نیست باید بگوییم امکانپذیر است. و قابل پیگیری و بازیابی می باشد چرا که اگر دقت کرده باشید بیشتر گوشی ها بک آپ را دارا می باشند و این بک آپ در گوگل درایو ذخیره می شود و اگر بک آپ ما در گوگل درایو ذخیره شده باشد پس با این وجود آخرین بک آپ ما آماده ریستور در واتساپ می باشد. و امکان بازگشت پیام ها وجود است.

آیا پیام های واتس اپ قابل پیگیری است

نرم افزاری برای بازیابی پیام های واتساپ وجود دارد؟

بله نرم افزار های تخصصی وجود دارد که قادر به بازیابی پیام های واتساپ هستند و این نرم افزار کاملا تخصصی می باشند. ولی آموزش هایی نیز وجود دارد که بتوانید پیام های واتساپ را حذف نمایید و قابل بازیابی نباشد.

چگونه پیام های واتساپ را به صورت کامل حذف نماییم؟

چگونه پیام های واتساپ را به صورت کامل حذف نماییم؟

شما با آموزش حذف پیام های واتساپ غیر قابل بازگشت می توانید این کار را انجام دهید تا پیام های شما قابل بازگشت یا ریکاوری نباشد. که در انتها لینک این آموزش را برای شما قرار داده ایم.

آیا با فرمت کردن گوشی پیام های واتساپ پاک می شود؟

با فرمت کردن گوشی موبایل شما ظاهرا پیام ها را پاک کرده اید در اصل پیام ها در بک آپ باقی خواهند ماند و برای حذف کامل باید دانش کافی را داشته باشید.

آیا با حذف اکانت واتساپ قابل پیگیری است؟

حذف اکانت واتساپ باعث می شود که پیام های شما به طور کلی پاک شود ولی اگر با نرم افزار های تخصصی بازیابی نمایید. اطلاعات کامل از پیام ها و رسانه های گوشی قابل بازیابی خواهد بود چرا که امروزه نرم افزار هایی موجود است. که گوشی موبایل را به صورت کامل تحلیل می نماید.

چگونه پیام های واتس آپ را پاک کنیم ؟

ما در اینجا میتوانیم به شما کمک کنیم تا پیام های خود را بصورت کامل حذف نمایید و غیر قابل بازیابی باشد چرا که هدف ما آموزش حذف به صورت حرفه ای می باشد و در غیر اینصورت آموزش های مبتدی درون سایت ها به چشم میخورد.

آیا با پاک کردن پیام ها از واتس آپ و اینستاگرام برای همیشه حذف می شوند ؟

خیر پیام های شما با بک آپ قابل ریستور می باشد و چیزی که شما پاک می کنید چیزی هم هست که میبینید و تمام پیام ها در دیتابیس واتس آپ و اینستاگرام ذخیره می شود مگر اینکه بک آپ وجود نداشته باشد در غیر اینصورت امکان بازیابی و یا درخواست پیام ها از نمایندگی های داخل ایران قابل بازیابی می باشد.

آیا با پاک کردن نرم افزار های اینستاگرام و واتس آپ پیام ها پاک می شود ؟

خیر : پیام های شما با حذف نرم افزار پاک نخواهد شد و با این کار فقط برنامه خود را پاک نموده اید و دسترسی به دیتابیس واتس آپ یا اینستاگرام را نخواهید داشت.

آیا پیام های واتساپ و اینستاگرام در دادگاه قابل قبول است ؟

بله دادگاه مدارک لازم را بررسی می نماید مانند – پیام ها – عکس و فیلم و …

آیا تماس های واتساپ  قابل شنود است؟

خیر تماس ها قابل شنود نمی باشند اما تاریخ و ساعت تماس از واتساپ را میتوان تماشا کرد.

پیام های واتس آپ تا چه زمانی ذخیره می شوند ؟

پیام های واتساپ بستگی به درخواست خوده شما از نرم افزار را دارد میتوانید آن را از یک روز تا 1 هفته تنظیم نمایید ولی در صورت داشتن بک آپ قابل بازیابی می باشد.

بازیابی پیام های واتساپ توسط پلیس فتا چگونه است ؟

پلیس فتا با هوش و توانایی های خود می توانند پیام ها را بازیابی نمایند. و از بک آپ هی موجود و یا در صورت داشتن نمایندگی پیام ها را درخواست نمایند.

آیا اینستاگرام در دادگاه مدرک است ؟

بله تمام آنچه که علیه شما باشد قابل قبول می باشد و دادگاه محترم طبق شواهد و مدارک موجود پیگیری خواهد نمود.

آیا مزاحمت در اینستاگرام قابل پیگیری است ؟

بله مزاحمت از طریق شبکه های اجتماعی قابل پیگیری بوده و طبق قوانین برخورد خواهد شد.

آیا اکانت حذف شده در اینستاگرام قابل پیگیری است ؟

اکانت های اینستاگرام حذف نمی شوند فقط غیر فعال می شوند تا دلیل موجهی برای فعال نموده داشته باشید در غیر اینصورت پیام ها و پیج قابل رهگیری خواهد بود.

مشاوره فقط در واتس آپ : 09193832598

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.