ارور موبایل
آموزش دیسیبل کردن اکانت اینستاگرام

آموزش غیر فعال کردن موقت اینستاگرام

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که بخواهید اینستاگرام خود را بصورت موقت غیر فعال نمایید و اینستاگرام را ازدید عموم بردارید. در این پست به شما کاربران ارور موبایل آموزش خواهیم داد به راحتی اکانت اینستاگرام خود را غیر فعال کنید و از دیدم عموم مردم محو نمایید.

آیا با غیر فعال شدن اینستاگرام من اطلاعات اینستاگرام حذف می شود ؟

خیر تمام اطلاعات شما حفظ خواهد شد و هیچ چیزی از اکانت شما حذف نخواهد شد مانند عکس , فیلم و … و فقط بصورت موقت تا وقتی که خود شما بخواهید غیر فعال خواهد شد.

با غیر فعال کردن اینستاگرام دایرکت ها حذف می شود ؟

خیر اطلاعاتی مانند چت و گفتگو پا برجا خواهند ماند و حذف اطلاعاتی وجود ندارد و با وارد شدن دوباره به اکانت همه چیز به حالت عادی باز خواهد گشت.

اکانت شما برای چه مدت غیر فعال می شود ؟

پس از غیر فعال کردن اکانت شما تا 24 ساعت نمیتوانید آن را مجدد فعال نمایید پس از گذشت 24 ساعت می توانید وارد اکانت شوید و ازحساب کاربری خود را فعال نمایید.

آموزش تخصصی غیر فعال کردن حساب اینستاگرام

ابتدا روی این لینـک کلیک کنید و نام کاربری و رمز اینستاگرام خود را وارد نمایید.

 

Deactivate Instagram 1

 

 

گزینه  why you are disabling your account را بزنید و علت غیر فعال کردن را بزنید و بعد پسورد خود را زده و گزینه Temporarily Disable Account را بزنید.

کار تمام است و اینستاگرام شما دی اکتیو شده است.

 

برای بازگشت به حالت اولیه پس از گذشت 24 ساعت با نام کاربری و رمز عبور خود وارد اتینستاگرام شوید و فعال نمایید. البته هر زمان که دوست داشته باشید میتوانید وارد شوید 24 ساعته گفته شده برای ورود حداقل می باشد از طرف اینستاگرام و قبل از 24 ساعت امکان ورود وجود نخواهد داشت.

توجه نمایید در صورت داشتن سوال از قسمت پایین نظرات خود را اعلام کنید تا مشکلات را فورا رفع نماییم تا به سهولت از مطالب سایت استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.