هنگامی که شما شارژر به سامسونگ Samsung Galaxy A50 را متصل کنید و خطای شارژر را متوقف کنید میبینید . در این پست به شما کمک میکنیم تا سامسونگ گلکسی Samsung Galaxy A50 را در چند مرحله ساده حل کنید.
مقاومت در برابر حرارت در مادربردهای سامسونگ Samsung Galaxy A50 اصلی استفاده می شود که باعث شارژ شدن می شوند زمانی که دمای باتری بالاتر از مقدار طبیعی است. بنابراین شما باید این مقاومت را حذف کنید و جایگزین آن با یک مقدار جدید با همان مقدار است. هنگامی که این جزء را جایگزین می کنید، می توانید راه حل متوقف شده با سامسونگ Samsung Galaxy A50 شارژ با استفاده از جامپر تعمیر کنید.

[livicon_evo name=”cpu.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]تست و بررسی شده توسط ارور موبایل

فایل زیر را دانلود کنید و طبق توضیحات عمل کنید
ویژگی ها
 • حل مشکل شارژر متوقف شد
 • حل مشکل شارژ نکردن باطری
تعمیرات سامسونگ , لنوو , هواوی,
 1. تريمان بيكي نژاد
  13:03 مورخه 27 ژوئن 20

  بإسلام خريدانجام دادم مبلغ كسرشداز حسابم ولي نتونستم دانلود كنم ممنون

  • errormobile
   13:04 مورخه 27 ژوئن 20

   با سلام و درود : لینک دانلود برایتان ایمیل شد.

  • Admin
   03:03 مورخه 02 آوریل 21

   سلام عزیز ایمیلتونو چک کنید ارسال شد.

محصولات پر فروش

پر فروش ترین محصولات فروشگاه روکساوب

دانلود نرم افزار حرفه ای شماتیک های گوشی های جدید

نرم افزار شماتیک موبایل | دانلود شماتیک های موبایل | نرم افزار شماتیک ه... 

پکیج آموزش حذف قفل گوشی بدون پاک شدن اطلاعات

در این پکیج آموزش های اختصاصی ارور موبایل جایگزاری شده است که ... 

پکیج تعمیرات نرم افزار موبایل | صد ها فایل و آموزش

آموزش تخصصی تعمیرات موبایل | تعمیرات نرم افزار موبایل | تعمیرات مو... 

دانلود مجموعه شماتیک ها + آموزش بازکردن گوشی ها

شماتیک های موبایل امروزه کاربرد بیشتری دارند چرا که تمام تعمیرکاران موب...