قیمت : 10000 تومان
فروش محصول : 72جزئیات فایل
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۸
دسته بندی: ,

نرم افزار شماتیک روز موبایل
هنگامی که شما شارژر به سامسونگ Samsung Galaxy A50 را متصل کنید و خطای شارژر را متوقف کنید میبینید . در این پست به شما کمک میکنیم تا سامسونگ گلکسی Samsung Galaxy A50 را در چند مرحله ساده حل کنید.
مقاومت در برابر حرارت در مادربردهای سامسونگ Samsung Galaxy A50 اصلی استفاده می شود که باعث شارژ شدن می شوند زمانی که دمای باتری بالاتر از مقدار طبیعی است. بنابراین شما باید این مقاومت را حذف کنید و جایگزین آن با یک مقدار جدید با همان مقدار است. هنگامی که این جزء را جایگزین می کنید، می توانید راه حل متوقف شده با سامسونگ Samsung Galaxy A50 شارژ با استفاده از جامپر تعمیر کنید.

[livicon_evo name=”cpu.svg” style=”original” size=”60px” stroke_style=”original” stroke_width=”original” try_to_sharpen=”true” rotate=”none” flip_horizontal=”false” flip_vertical=”false” stroke_color=”#22A7F0″ stroke_color_action=”#b3421b” stroke_color_alt=”#F9B32F” stroke_color_alt_action=”#ab69c6″ fill_color=”#91e9ff” fill_color_action=”#ff926b” solid_color=”#6C7A89″ solid_color_action=”#4C5A69″ solid_color_bg=”#ffffff” solid_color_bg_action=”#ffffff” colors_on_hover=”none” colors_hover_time=”0.3″ colors_when_morph=”none” brightness=”0.1″ saturation=”0.07″ morph_state=”start” morph_image=”none” allow_morph_image_transform=”false” stroke_width_factor_on_hover=”none” stroke_width_on_hover_time=”0.3″ keep_stroke_width_on_resize=”false” animated=”true” event_type=”hover” event_on=”self” auto_play=”false” delay=”0″ duration=”default” repeat=”default” repeat_delay=”default” draw_on_viewport=”false” viewport_shift=”oneHalf” draw_delay=”0″ draw_time=”1″ draw_stagger=”0.1″ draw_start_point=”middle” draw_color=”same” draw_color_time=”1″ draw_reversed=”false” draw_ease=”Power1.easeOut” erase_delay=”0″ erase_time=”1″ erase_stagger=”0.1″ erase_start_point=”middle” erase_reversed=”true” erase_ease=”Power1.easeOut” touch_events=”false”][/livicon_evo]تست و بررسی شده توسط ارور موبایل

فایل زیر را دانلود کنید و طبق توضیحات عمل کنید
ویژگی ها
 • حل مشکل شارژر متوقف شد
 • حل مشکل شارژ نکردن باطری
 1. تريمان بيكي نژاد
  ۱۳:۰۳ مورخه ۰۷ تیر ۹۹

  بإسلام خريدانجام دادم مبلغ كسرشداز حسابم ولي نتونستم دانلود كنم ممنون

  • errormobile
   ۱۳:۰۴ مورخه ۰۷ تیر ۹۹

   با سلام و درود : لینک دانلود برایتان ایمیل شد.

  • Admin
   ۰۳:۰۳ مورخه ۱۳ فروردین ۰۰

   سلام عزیز ایمیلتونو چک کنید ارسال شد.

محصولات پر فروش

پر فروش ترین محصولات فروشگاه ارور موبایل

همه فایل های تعمیرات موبایل
تعمیرات موبایل
قیمت : 89000 تومان
تعمیرات موبایل

سولوشن و حل مشکل شارژ نشدن سامسونگ A50 A505F

Report Content موضوع: * Copyright Infr... 

قیمت : 10000 تومان
تعمیرات موبایل
قیمت : 64000 تومان
تعمیرات موبایل

دانلود کرک دانگل mrt key ورژن ۳٫۱۹

Report Content موضوع: * Copyright Infr... 

قیمت : 29000 تومان