ارور موبایل

آموزش روت کردن سامسونگ تا اندروید 13

در این آموزش بصورت کامل یاد خواهید گرفت چگونه گوشی های سامسونگ را به راحتی روت نمایید. یکی از مزیت های این آموزش دائمی بودن آن است که می توانید به صورت نامحدود بر روی هر چند مدل می خواهید استفاده نمایید.

تست شده بر روی اندروید 8 تا 13

نحوه روت سامسونگ

روت کردن موبایل چیست؟

روت کردن (Rooting) سامسونگ به معنای دسترسی به سیستم عامل اندروید بر روی دستگاه شماست. هدف اصلی روت کردن، اجازه دادن به کاربران برای دسترسی به سطح فراتر از دسترسی محدود به دستگاه های خود است. این کار به شما اجازه می دهد تا به برخی بخش های سیستم عامل و برنامه هایی که قبلاً اجازه دسترسی‌ به آن‌ها را نداشتید دسترسی پیدا کنید. با این حال، روت کردن دستگاه سامسونگ شما، ممکن است به دلیل بعضی مشکلات امنیتی، پاسخ ناخوشایندی برای یک سری از برنامه ها و خدمات ارایه شده توسط سامسونگ داشته باشد. همچنین بعضی از تغییرات ممکن است باعث عمل نادرست دستگاه شود و در نتیجه باعث دسترسی نامطمئن شود. بنابراین، قبل از روت کردن دستگاهتان سامسونگ، باید مطمئن شوید که برای انجام این کار آمادگی کافی را دارید.

مزایای روت کردن موبایل

روت کردن موبایل به شما اجازه می‌دهد تا کنترل کاملی بر روی تنظیمات، نصب برنامه‌ها و حتی فایل‌های سیستمی دست پیدا کنید. در نتیجه، مزایای روت کردن موبایل به شامل موارد زیر می‌شود:

1- دسترسی به داخل بخش‌های عمیق سیستم عامل موبایل
2- نصب برنامه‌هایی که بدون روت کردن ممکن نیست
3- شخصی سازی بیشتر موبایل
4- امکان حذف برنامه‌های پیش‌فرض موجود در موبایل
5- تسریع سیستم عامل موبایل و بهبود عملکرد آن.

توجه کنید که روت کردن موبایل با خطراتی همراه است و ممکن است باعث از دست رفتن گارانتی دستگاه شود. بنابراین، قبل از این کار، بهتر است به دقت مزایا و معایب آن را در مقایسه با نیاز‌های خود بررسی کنید.

آیا روت کردن گوشی باعث ابطال گارانتی می شود

بله ، روت کردن گوشی ممکن است باعث ابطال گارانتی آن شود. بیشتر شرکت های تولید کننده موبایل این شرط را در قوانین گارانتی خود درج کرده اند. به عنوان مثال، شرکت سامسونگ ادعا می کند که اگر گوشی شما روت شده باشد، گارانتی آن ابطال خواهد شد. در نتیجه، پیشنهاد می کنم قبل از روت کردن گوشی، شرایط گارانتی خود را با دقت بررسی کنید.

پرداخت و دانلود
پشتیبانی سریع
190000 تومان
ساعت
دقیقه
ثانیه

تا پایان تخفیف

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل