ارور موبایل

دانلود رایگان نرم افزار Samsung Unlock Tool SUT

دانلود رایگان نرم افزار Samsung Unlock Tool SUT
قیمت فایل : 0 تومان
دانلود رایگان نرم افزار Samsung Unlock Tool SUT

SUT Samsung Unlock Tool یک برنامه کوچک است که توسط تیم Sahril Techno طراحی شده است که امکان باز کردن قفل FRP، بازنشانی کارخانه، غیرفعال کردن Knox، غیرفعال کردن حالت کارخانه، باز کردن مرورگر، خواندن اطلاعات و فلش کردن فایل های سیستم عامل را در هر دستگاه Android Samsung Galaxy از طریق MTP، حالت تست فراهم می کند. (*#0*#)، دانلود، و حالت ADB به صورت رایگان. اگر در صفحه قفل FRP گیر کرده اید، می توانید از این فرآیندهای ساده استفاده کنید و ابزار بازگشایی SUT را برای باز کردن قفل دستگاه به صورت رایگان دانلود کنید.

اندروید محبوب ترین سیستم عامل موبایل است که توسط گوگل توسعه یافته است. FRP یک ویژگی امنیتی برای اندروید است. هنگامی که برای اولین بار یک Google را به دستگاه Realme خود اضافه می کنید، به طور خودکار فعال می شود. سپس از دستگاه شما در برابر دسترسی ناخواسته محافظت می کند.

هنگامی که دستگاه خود را گم کردید، مزاحمی که سعی در بازنشانی دستگاه شما دارد با دسترسی ممنوع یا صفحه «تأیید حساب Google برای ادامه» مواجه می‌شود. این روشی است که FRP (محافظت بازنشانی کارخانه) در تلفن های اندرویدی Realme کار می کند. گوگل این قابلیت را در تمامی دستگاه های اندرویدی ارائه می کند.

گاهی اوقات پس از بازنشانی سخت دستگاه خود، شناسه گوگل و رمز عبور خود را فراموش می کنیم. و اینجاست که این مقاله به شما کمک می کند و به کارتان می آید.

امکانات:

فایل برنامه های قابل حمل

SUT Samsung Unlock Tool دارای یک برنامه قابل حمل است، به این معنی که برای استفاده از آن نیازی به نصب آن بر روی رایانه خود ندارید، فقط کافی است Passsfab Android Unlocker Tool را با استفاده از WinRAR یا 7zip دانلود و استخراج کنید، سپس می توانید به راحتی از FRP استفاده کرده و حذف کنید. از دستگاه شما

برنامه های کاربردی کوچک

Setup از حجم بسیار کمتری از حافظه استفاده می کند، در حالی که شما از این ابزار استفاده می کنید یا سعی می کنید قفل FRP را از دستگاه خود حذف کنید.

گزینه های چندگانه

این ابزار به شما امکان می‌دهد قفل FRP را از دستگاه‌های مختلف حذف کنید، همچنین به شما کمک می‌کند تا قفل حساب کاربری mi را تقریباً از تمام دستگاه‌های Samsung Galaxy به راحتی حذف کنید و داده‌های کاربر را از همه دستگاه‌های اندرویدی بازنشانی کنید.

FRP را حذف کنید

همچنین به باز کردن قفل FRP از دستگاه‌های Infinix کمک می‌کند و مدل‌های بیشتر نیز از انواع چیپ‌ست‌های کوالکام به راحتی پشتیبانی می‌کنند.

سازگاری: این ابزار با تمام نسخه های ویندوز XP، ویندوز ویستا، ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز 8.1، ویندوز 10 و ویندوز 11 سازگار بود و روی هر دو 32 و 64 بیت کار می کرد.

نقطه تست حذف FRP:

Samsung SM-A103F، Samsung SM-A013G، Samsung SM-A022F، Samsung SM-A037M
Samsung SM-A107F، Samsung SM-A107M، Samsung SM-A125F، Samsung SM-A136W
Samsung SM-A136U، Samsung SM-A215U، Samsung SM-A225F، Samsung SM-A226G، Samsung SM-A315F، Samsung SM-A315G، Samsung SM-A325F، Samsung SM-A325M، Samsung SM-A325B، Samsung5F، Samsung SM-A41 Samsung SM-M017F, Samsung SM-M013F, Samsung SM-M022F, Samsung SM-M225F, Samsung SM-M325F, Samsung SM-E225F, Samsung SM-E426B, Samsung TAB7

 

پرداخت و دانلود
قیمت فایل : 0 تومان

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.