ارور موبایل

دانلود فایل روت S8 SM-G955F باینری UC

دانلود فایل روت S8 SM-G955F باینری UC
قیمت فایل : 20000 تومان
دانلود فایل روت S8 SM-G955F باینری UC

فایل روت سامسونگ S8 SM-G955F

حتما از قبل از روت بک آپ تهیه نمایید

مشخصات فایل

اندروید قابل استفاده : 9

باینری : UC

مذل قابل استفاده  : SM-G955F

روت چیست؟

برای کسانی که تازه وارد دنیای روت موبایل شده اند، دسترسی به روت به شما مجوزهای بالاتری می دهد. با دسترسی ریشه، می‌توانید برنامه‌ها و تنظیمات را تغییر دهید یا جایگزین کنید، از برنامه‌های منحصربه‌فردی که به مجوزهای سطح سرپرست نیاز دارند، استفاده کنید یا کارهای دیگری را انجام دهید که برای کاربران عادی اندروید قابل دسترسی نیستند. و با یک پروکسی، ممکن است بتوانید به ویژگی های خاص دستگاه “hidden” دسترسی داشته باشید یا از ویژگی های موجود به روش های جدید استفاده کنید.

مزایای روت کردن گوشی موبایل:

1. دسترسی به سطح پایین تر سیستم عامل: با روت کردن گوشی موبایل می‌توانید به سطح پایین تر سیستم عامل دسترسی پیدا کنید و مشکلات مربوط به سیستم عامل را برطرف کنید.

2. نصب برنامه‌های خاص: با روت کردن می‌توانید برنامه‌های خاص و محدود به گوشی خود را نصب کنید.

3. حذف برنامه‌های پیش‌فرض: با روت کردن می‌توانید برنامه‌های پیش‌فرض و اپلیکیشن‌های غیر ضروری را از گوشی خود حذف کنید و فضای بیشتری را در دسترس داشته باشید.

4. افزایش کارایی گوشی: با روت کردن می‌توانید محدودیت‌های سیستمی را حذف کرده و کارایی گوشی را بالا برده و دسترسی به راه‌حل‌های پیشرفته‌تر داشته باشید.

5. بازیابی اطلاعات: با روت کردن می‌توانید به صورت کامل بر روی اطلاعات و فایل‌های گوشی خود دسترسی پیدا کرده و در صورت نیاز، آنها را بازیابی کنید.

معایب روت کردن گوشی موبایل:

1. از دست دادن گارانتی: با روت کردن گوشی موبایل، گارانتی آن از بین می‌رود و درصورت وقوع خرابی، باید هزینه تعمیر را خودتان پرداخت کنید.

2. ریسک امنیتی: با روت کردن گوشی، به جای محافظت از امنیت آن، تهدیدات امنیتی برای گوشی افزایش می‌یابد و در برابر هکرها و ویروس‌های مخرب به خطر قرار می‌گیرد.

3. سرعت نسخه: در برخی از موارد، روت کردن ممکن است بر روی سرعت نسخه گوشی تأثیر منفی داشته باشد و باعث کاهش کارایی دستگاه شود.

4. احتمال خرابی: روت کردن گوشی ممکن است باعث خرابی گوشی شود و در برخی موارد، گوشی به جای بهبود کارایی، به کلی خراب شود.

5. بروز مشکلات با سیستم عامل: با روت کردن گوشی، ممکن است بعضی از اپلیکیشن‌ها و سیستم‌عامل در محیط دائمی شما در آسیب ببینند، در موارد خاص خطای کشیدن برای کاربران پیش‌آید.

پرداخت و دانلود
قیمت فایل : 20000 تومان

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.