ارور موبایل
تعمیرات موبایل را از کجا شروع کنیم ؟

تعمیرات موبایل را از کجا شروع کنیم ؟

تعمیرات موبایل چیست و از کجا شروع کنیم؟

برای یادگیری تعمیرات موبایل باید به این فکر کنید آیا سخت افزار را می پسندید یا نرم افزار را این سوالی است که بیشتر تازه کاران یا کار آموزان باید قبل از یادگیری به آن بپردازند. اگر از کار و شغل تعمیرات موبایل خوشتان می آید باید از خود بپرسید آیا با سیستم کامپیوتر برای نرم افزار راحترید یا سخت افزار و کار با سخت افزار موبایل ,پس از انتخاب حرفه خود وارد عرصه تعمیرات موبایل شوید.

سخت افزار موبایل چیست ؟

تعمیرات سخت افزار نسبت به نرم افزار ریسک کمتری دارد در سخت افزار موبایل کار با آی سی ها دشوار است و تعویض قطعاتی مانند اسپیکر – میکروفون – بازر – و … البته ناگفته نماند درةآمد خوبی هم نسبت به سختی کار دارد . در سخت افزار موبایل باز و بسته کردن گوشی که هم اینک در بازار ایران موجود هستند کمی دشواتر است و باید با تخصص خواستی باز شوند از این رو توصیه ما به شما جهت انتخاب سخت افزار موبایل استفاده از دستگاه های بروز می باشد.

نرم افزار موبایل چیست ؟

برای تعمیرات موبایل یادگیری نرم افزار موبایل کاربرد بیشتری دارد امروزه تعمیرات نرم افزار موبایل درآمد خوبی دارد و اگر شما برای اولین می خواهید وارد عرصه تعمیرات نرم افزار موبایل شوید باید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که برای تعمیر نرم افزار موبایل خود به تعمیرات موبایل مراجعه کرده باشید و برای فلش موبایل یا حذف frp موبایل اقدام کرده باشید و با قیمت های فقعلی بازار آشنا شده باشید. نرم افزار برای مثال : فلش موبایل – ترمیم سریال – حذف frp – ویروس کشی – فارسی سازی – نصب و اهندازی موبایل – و …. می باشند که درآمد فوق العاده ای دارند..

آیا تعمیرات موبایل آسان است ؟

در جواب این سوال شما باید گفت هر کاری سختی خودش را دارد و نباید گفت سخت نیست ولی پس از یادگیری بسیار آسان خواهد شد چرا که در عرصه تعمیرات موبایل هوش مهمترین ویگی های یک فرد می باشد.

در تعمیرات سخت افزار موبایل چه ابزار هایی نیاز است؟

در تعمیرات موبایل البته سخت افزار ابزار هایی مانند  : هیتر – هویه – لوپ – سپراتور – پنس – پیچ گوشتی – دستگاه گلس زن – دستگاه فلت زن – و …. نیاز است و نسبت به تعمیرات نرم افزار موبایل قیمت های بالایی دارند که با کمی جستجو در اینترنت می توانید آن ها را بیابید.

ابزار های تعمیرات نرم افزار موبایل چیست ؟

در تعمیرات نرم افزار موبایل قیمت ها برای شضما بیسیار پایینتر از سخت افزار موبایل می باشد چرا که با ابزارهای باکس و دانگل کار شما راه خواهد افتاد البته با یک لپ تاپ یا کامپیوتر مناسب.

آیا تعمیرات موبایل نیازمند مدرک خاصی می باشد؟

در تعمیرات موبایل شما نیاز به مدرک خاصی نمی باشید و برای اخذ مدرک فنی حرفه ای میتوانیداقدام نمایید و بیشتر تعمیرکاران فعلی حاضر در بازار مدرک خاصی ندارندو فقط با حرفه خود مشغول به کار می باشند.

 

مشاوره تعمیرات موبایل در واتس آپ  09028585321

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.