ارور موبایل

دانلود فایل روت سامسونگ Tab S7 FE LTE SM-T735C اندروید 12

روت چیست؟

برای کسانی که تازه وارد دنیای روت شده اند، دسترسی به روت به شما مجوزهای بالاتری می دهد. با دسترسی ریشه، می‌توانید برنامه‌ها و تنظیمات را تغییر دهید یا جایگزین کنید، از برنامه‌های منحصربه‌فردی که به مجوزهای سطح سرپرست نیاز دارند، استفاده کنید یا کارهای دیگری را انجام دهید که برای کاربران عادی اندروید قابل دسترسی نیستند. و با یک پروکسی، ممکن است بتوانید به ویژگی های خاص دستگاه “hidden” دسترسی داشته باشید یا از ویژگی های موجود به روش های جدید استفاده کنید.

حتما از قبل از روت بک آپ تهیه نمایید

مشخصات فایل

باینری : 1

مذل قابل استفاده  : T735CZCU1BVD1

اندروید قابل استفاده : 12

مزایای روت کردن گوشی موبایل:

1. دسترسی به سطح پایین تر سیستم عامل: با روت کردن گوشی موبایل می‌توانید به سطح پایین تر سیستم عامل دسترسی پیدا کنید و مشکلات مربوط به سیستم عامل را برطرف کنید.

2. نصب برنامه‌های خاص: با روت کردن می‌توانید برنامه‌های خاص و محدود به گوشی خود را نصب کنید.

3. حذف برنامه‌های پیش‌فرض: با روت کردن می‌توانید برنامه‌های پیش‌فرض و اپلیکیشن‌های غیر ضروری را از گوشی خود حذف کنید و فضای بیشتری را در دسترس داشته باشید.

4. افزایش کارایی گوشی: با روت کردن می‌توانید محدودیت‌های سیستمی را حذف کرده و کارایی گوشی را بالا برده و دسترسی به راه‌حل‌های پیشرفته‌تر داشته باشید.

5. بازیابی اطلاعات: با روت کردن می‌توانید به صورت کامل بر روی اطلاعات و فایل‌های گوشی خود دسترسی پیدا کرده و در صورت نیاز، آنها را بازیابی کنید.

معایب روت کردن گوشی موبایل:

1. از دست دادن گارانتی: با روت کردن گوشی موبایل، گارانتی آن از بین می‌رود و درصورت وقوع خرابی، باید هزینه تعمیر را خودتان پرداخت کنید.

2. ریسک امنیتی: با روت کردن گوشی، به جای محافظت از امنیت آن، تهدیدات امنیتی برای گوشی افزایش می‌یابد و در برابر هکرها و ویروس‌های مخرب به خطر قرار می‌گیرد.

3. سرعت نسخه: در برخی از موارد، روت کردن ممکن است بر روی سرعت نسخه گوشی تأثیر منفی داشته باشد و باعث کاهش کارایی دستگاه شود.

4. احتمال خرابی: روت کردن گوشی ممکن است باعث خرابی گوشی شود و در برخی موارد، گوشی به جای بهبود کارایی، به کلی خراب شود.

5. بروز مشکلات با سیستم عامل: با روت کردن گوشی، ممکن است بعضی از اپلیکیشن‌ها و سیستم‌عامل در محیط دائمی شما در آسیب ببینند، در موارد خاص خطای کشیدن برای کاربران پیش‌آید.

 

در اینجا چند مرحله آسان وجود دارد:

مرحله 1: Eft Root Tool را دانلود کنید.

محله 2 : فایل روت رام را دانلود نمایید.

مرحله 3: OEM را در تنظیمات Developer روشن کنید

مرحله 4: اگر OEM در حالت دانلود همچنان “روشن” است، بوت لودر را از حالت دانلود باز کنید.

مرحله 5: دستگاه خود را به WiFi وصل کنید و منتظر بمانید تا “OEM unlocking” را در تنظیمات برنامه‌نویس ببینید.

مرحله 6: پس از مشاهده (OEM: OFF / FRP: OFF / RMM – KG: بررسی یا عبور یا ناپدید شدن)؛ فایل را فلش کنید.

مرحله 7: اکنون کار روت کردن اندروید 12 سامسونگ Galaxy Tab S7 FE LTE SM-T735C شما کامل شده است.

نکات مهم:

1# اگر دستگاه در حلقه بوت گیر کرده است، با نگه داشتن فشردن Power و Volume up تا زمانی که حالت بازیابی را مشاهده کنید، به حالت ریکاوری بوت شوید، سپس یک ریست کارخانه انجام دهید و سپس سیستم را راه اندازی مجدد کنید.

2# پس از اولین راه‌اندازی به سیستم، دستگاه خود را به WiFi وصل کنید و منتظر بمانید تا “OEM unlocking” را در تنظیمات برنامه‌نویس ببینید.

3# اگر دستگاه شما روت نشده است، “USB Debugging” را در تنظیمات توسعه دهنده فعال کنید، سپس روی “Reboot ADB Device to Root Mode (Recovery Mode)” فشار دهید.

پرداخت و دانلود
پشتیبانی سریع
20000 تومان
ساعت
دقیقه
ثانیه

تا پایان تخفیف

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل