ارور موبایل

کمپین ویژه تعمیرکاران موبایل

کمپین ویژه تعمیرکاران موبایل
قیمت فایل : 690000 تومان
کمپین ویژه تعمیرکاران موبایل

همکار گرامی این بخش برای مدت محدود فعال شده است

🎁 بازگشت هزینه با آنـلاک یـک عدد موبایـل 🎁

این ابزار ها و کمپین فروش ویژه برای آن دسته افرادی که در هزینه های خود صرفه جویی میکنند بسیار مناسب می باشد چرا که در این پکیج ابزار هایی را به شما معرفی می کنیم. که هر کدام بیش از 100 هزار تومان در سایت های مشابه قیمت دارند.

🔑 ابزار های حذف frp موبایل

این ابزار ها و آموزش ها تماما تست شده اند قابلیت حذف frp موبایل را دارند و تمام تعمیرکاران موبایل نیاز به این نوع متد ها دارند که تا در کمترین زمان گوشی مشتری را آنلاک نمایند.

🔐 ابزار های حذف قفل موبایل بدون از دست دادن اطلاعات

این ابزار ها را اگر بخواهید بصورت تکی تهیه نمایید بایستی مبالغی بیش از 200 هزار تومان هزینه نمایید که در این پکیج ما 2 ابزار قدرتمند را برای شما قرار داده ایم.

🗝 فایل های روت موبایل

فایل های روت موبایل بشدت کاربردی می باشند چرا که اکثر گوشی های موبایل برای اجرای دیتای موبایل نیاز به روت بودن و داشتن سطح دسترسی هستند و مشتریان شما برای روت گوشی موبایل بایستی از ابزار های شما برای روت کردن گوشی استفاده نمایند.

📲 نرم افزار و آموزش کنترل موبایل

این ابزار و آموزش درون این پکیج قرار گرفته شده است تا با محیط کنترل موبایل و سطح دسترسی به  ( مکان – مخاطبین – واتس و  – تماس ها و … ) آشنا واستفاده نمایید.

💻 کرک باکس های موبایل

این نوع کرک ها اگر چه کارکرد اصلی باکس را ندارند ولی بشتر برای حذف frp و ترمیم سریال و ترمیم شبکه و آنلاک بوتلودر کاربرد خواهند داشت. از این رو پکیج کامل باکس های کرک شده را درون این پکیج قرار داده ایم.

 

پرداخت و دانلود
قیمت فایل : 690000 تومان

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.