ساخت کلیپ اینستاگرام در قزوین

ساخت کلیپ اینستاگرام در قزوین

فهرست مطالب

امروزه با اضافه شدن واینر و اینفلوئنسر در اکثر شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام مردم علاقه زیادی به ساخت کلیپ های کوتاه را دارند از این رو ما در استان قزوین جهت ساخت کلیپ های اینستاگرامی آماده خدمت رسانی به هم استانیان خود هستیم.

اکثر افراد با گوشی موبایل خود به ساخت دابسمش می پردازند و اینگونه کلیپ ها باز خورد خوبی را به همراه ندارد و لذا مخاطبین هدف شما خواستار کیفیت بالای ویدیو و صدای رسانا هستند که خوشبختانه تیم ما در استان قزوین این مشکل را برای شما رفع نموده است.

جهت هماهنگی و مشاوره رایگان با شماره

۰۹۱۹۳۸۳۲۵۹۸ از ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۲ بامداد پیام دهید

برای گفتگو فوری اینــــجا ضربه بزنید

 

 

فیلنامه نویسی در قزوین

 

 

خدمات ما در ساخت کلیپ ها چگونه است ؟

  1. ساخت کلیپ های حرفه ای
  2. فیلنامه نویسی
  3. کارگردانی
  4. نور پردازی
  5. ساخت کلیپ های دو بعدی
  6. فیلمبرداری در محیط های دلخواه شما
  7. میکس و مستر حرفه ای
  8. ساخت موزیک اختصاصی
  9. ساخت تیزر تبلیغاتی قدرتمند
  10. تبلیغات در شبکه های اجتماعی

ساخت کلیپ در استان قزوین یکی از دغدغه های مردم هرمند این استان می باشد که ما این مشکل را با تیم خود برطرف نمودهایم و لذا پیش از انجام هرگونه همکاری از ظرف شرکت ما قراداد مطمن عقد خواهد شد.

واینر های اینستام چقدر درآمد دارند؟

در سال 1401 واینر ها با درآمد بالایی رو به رو هستند برای تبلیغات استوری هر کدام از 5 میلیون تا 20 میلیون دستمزد دریافت می نمایند و ساخت کلیپ های تبلیغاتی توسط واینر ها به 50 تا 100 میلیون تومان نیز میرسد البته این اعداد و ارقام بستگی به فالوور های پیج دارد.

موضوع برای ساخت کلیپ

موضوع کلیپ توسطخود شخض یا چند نمونه موضوع به شما پیشنهاد می شود که فیلنامه طبق موضوع شما نوشته شود و با زمان دلخواه شما همخوانی داشته باشد.

فیلنامه نویسی در قزوین

تیم ما آماده عقد قرارداد با هر گونه ارگان دولتی و سازمانی می باشد تا فیلنامه و ساخت کلیپ را استارت بزند تا کیفیت خدمات ما را ببیند.

 

 

 

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل