فایل های حذف FRP موبایل در کمترین زمان

حذف قطعی FRP سامسونگ و شیائومی

مدل گوشی خود را تایپ و فایل FRP خود را دانلود نمایید

FRP موبایل چیست و چگونه فعال می شود؟

اگر شما هم گوشی خود را فلش یا ریست فکتوری کرده باشید قطعا با درخواست اکانت جیمیل رو به رو شده اید. این درخواست زمانی بر روی گوشی شما فعال می شود که شما بر روی  تلفن همراه خود اکانت گوگل را داشته باشید و در این مرحله که شما گوشی خود را ریست فکتوری یا فلش می نمایید FRP گوشی شما فعال می شود. حالا شاید بپرسید چرا اکانت گوگل ما بعد از پاک سازی گوشی حتی با فلش کردن گوشی فعال می شود. باید بگوییم این یک امنیت گوگل است که جهت حفاظت از اطلاعات شخصی و احترام به حریم خصوصی کاربر آن را فعال می نماید تا دسترسی وجود نداشته باشد.

چگونه بفهمیم FRP موبایل فعال است؟

برای اینکه بدانیم اکانت گوگل یا FRP موبایل فعال است یا خیر کافیست به قسمت Download Mode گوشی بروید و ببینید اگر منوی FRPLOCK : ON بود یعنی اکانت گوگل بر روی موبایل فعال است ولی اگر FRP LOCK : OFF بود با خیالت راحت می توانید ریست فکتوری یا فلش بر روی گوشی انجام دهید.

بررای اینکه بتوانید گوشی را به حالت Download Mode ببرید با استفاده از دکمه ( کاهش صدا + پاور ) در حالت خاموش برای گوشی هایی که دکمه وسط یا یا دکمه HOME ندارند. و ( کاهش صدا + پاور + هوم ) برای گوشی های مدل پایینتر اقدام نمایید.

نحوه غیر فعال کردن FRP موبایل

غیر فعال کردن اکانت گوگل در گوشی هایی که قفل مانند ( اثر انگشت – الگو – پین – چهره ) ندارند آسان است کافیست به قسمت تنظیمات گوشی خود مراجعه نمایید از منوی درباره تلفن ۸ بار بر روی بیلد نامبر پشت هم تاچ نمایید تا گزینه Developer Option در تنظیمات شما فعال شود و در داخل تنظیمات Developer Option تیک گزینه OEM unlcok را فعال نمایید تا با خیال راحت عملیات ریست یا فلش را انجام دهید.

حذف frp سامسونگ بدون کامپیوتر

حذف frp سامسونگ بدون نیاز به کامپیوتر و لپ تاپ یکی از متد های روز جهان است که ما توانسته ایم به آن دست یابیم تا کار را برای تمام افراد آسان نماییم چرا که هدف ما حل مشکلات آنلاک frp موبایل در کمترین زمان است و لذا از این رو برای اینکه همه افراد بتوانند از آن استفاده نمایند آموزش حذف اکانت گوگل را بدون نیاز به کامپیوتر نیز برای شما فراهم نموده ایم.

حذف frp بدون باکس
حذف frp سامسونگ بدون باکس

باکس موبایل ابزاری کاربردی برای تعمیرکاران نرم افزار موبایل می باشد که با استفاده از باکس ها اقدام به برداشتن frp موبایل می نمایند. ولی باید این را نیز در نظر بگیریم باکس های تعمیرات موبایل همه گوشی ها را برای ما آنلاک نخواهند کرد و باید منتظر آپدیت های این ابزار ها باشیم. باکس های تعمیرات موبایل قطعا کاربردی خواهند اما برای حذف FRP های موبایل که با انواع برند وارد بازار می شوند ما به شما متد ها را پیشنهاد می نماییم.

حذف FRP سامسونگ برای تمام مدل ها

اگر به دنبال راه حلی مناسب برای کاهش هزینه های خود هستید ما پیشنهاد می کنیم از پکیج مکمل حذف FRP سامسونگ و شیائومی که درون سایت قرار داده ایم استفاده نمایید چرا که این آموزش تا ۶ ماه بصورت رایگان برای همکاران آپدیت می شود و می توانید کاملا رایگان از آپدیت های حذف FRP بهرمند شوید.

نرم افزار حذف FRP

نرم افزار حذف frp

نرم افزار های زیادی برای حذف اکانت گوگل وجود دارد ولی تمام ابزار ها کاربردی نیستند و هر کدام بر روی گوشی های خاصی کاربرد دارند برای انتخاب نرم افزار مناسب آنلاک قفل FRP بهتر است از صفحه نرم افزار های حذف FRP سایت دیدن نمایید و یا با کارشناسان پشتیبانی سایت در ارتباط باشید تا بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهند.

ارور موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

نام‌نویسی حساب جدید