ارور موبایل
Google Pixel Watch 3 Might Go Buttonless With Gesture Recognition Sensors, Suggests Patent

Google Pixel Watch 3 ممکن است بدون دکمه با حسگرهای تشخیص حرکت کار کند.

[ad_1]

Google Pixel Watch 2 ماه گذشته در رویداد Made By Google این شرکت معرفی شد. پوشیدنی هوشمند جدید رونمایی شده با پردازنده Qualcomm 5100 SoC به قفسه های بیشتری در سراسر جهان می رود، با این حال، شایعات در مورد Pixel Watch 3 سال آینده در حال حاضر در وب منتشر شده است. طبق یک ثبت اختراع جدید، Pixel Watch 3 می‌تواند با فناوری حسگر جدیدی رونمایی شود که به کاربران امکان می‌دهد به جای دکمه‌ها، ابزار پوشیدنی را کنترل کنند.

در ابتدا توسط Wearable مشاهده شد، گوگل یک پتنت جدید مرتبط با ساعت هوشمند با عنوان “تشخیص ژست روی قاب ساعت با استفاده از فشار سنج” را در اداره ثبت اختراع ایالات متحده ثبت کرد. این پتنت در مورد امکان پیاده‌سازی حسگرهای جدید در پیکسل واچ بعدی صحبت می‌کند که می‌توانند حرکاتی مانند فشار دادن، ضربه زدن، فشار دادن و کشیدن انگشت را تشخیص دهند. اولین این حسگرها می تواند راه های جدیدی را برای استفاده از ساعت هوشمند کشف کند، زیرا آنها می توانند چندین کار مانند کنترل موسیقی، دسترسی به دستگاه های خانه هوشمند، و مشاهده یا مدیریت داده های ضربان قلب را انجام دهند.

استفاده از این فناوری حسگر جدید، دکمه‌های ساعت‌های پیکسل آینده را حذف می‌کند. علاوه بر توضیحات دقیق، این حق اختراع شامل برخی از تصاویر برای ارائه ارجاعات بیشتر است که نشان می دهد کنترل های تشخیص حرکت چگونه کار می کنند. این تصاویر یک ساعت هوشمند با سنسورهای چیده شده در لبه نمایشگر و بدون تاج را به نمایش می گذارد. می‌توانیم کاربر را ببینیم که انگشت خود را روی لبه نمایشگر می‌کشد تا صدا را در یک برنامه موسیقی کم یا زیاد کند. همچنین نشان‌دهنده فشردن نمایشگر در دو طرف پوشیدنی برای توقف موقت آهنگ یا باز کردن یک اعلان است.

گوگل بیان می‌کند که دکمه‌ها، قاب‌ها و تاج، فرآیند ساخت و ضدآب را پیچیده‌تر می‌کنند. گوگل در این پرونده می گوید: «محتوای چنین صفحه نمایش کوچکی هنگام لمس دستگاه به راحتی پنهان می شود و انتخاب دقیق و پیمایش را دشوار می کند زیرا کاربر نمی تواند آنچه را که انتخاب می کند یا اسکرول می کند ببیند. غول فناوری اذعان می کند که شماره گیری ها، تاج های چرخان و موارد دیگر گزینه های کارآمد و راحت هستند، اما نقص هایی دارند. بنابراین افزودن سنسورهای درون ساعت، روش‌های کنترل را در خود محفظه نگه می‌دارد و منجر به طراحی تمیزتر می‌شود. این همچنین به پردازنده ها اجازه می دهد تا مستقیماً با سنسورها ارتباط برقرار کنند.

گوگل هیچ جزئیاتی در مورد استفاده از حسگرهای تشخیص حرکت در پیکسل واچ فاش نکرده است. فناوری ثبت شده فقط می تواند برای آزمایش استفاده شود و انتظار می رود قبل از عرضه نسخه بعدی پوشیدنی پیکسل تغییر کند.

Pixel Watch 2 در ماه اکتبر در جریان رویداد معرفی Made By Google معرفی شد. روپیه قیمت دارد. 39900 در هند. این ساعت هوشمند بر روی Qualcomm 5100 SoC اجرا می شود که با 2 گیگابایت رم و 32 گیگابایت حافظه داخلی جفت می شود. این دستگاه با Wear OS 4.0 عرضه می‌شود و از باتری 306 میلی‌آمپر ساعتی پشتیبانی می‌کند.

[ad_2]

ارور موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.