ارور موبایل

گوگل برای افزودن حالت خواندن به Chrome: به دنبال قدمت Edge است؟

مرورگرهای مایکروسافت، موارد مورد علاقه خود را زمانی که مورد نظر ترجیح کاربر است. در اغلب موارد اینترنت اکسپلورر برای دانلود Google Chrome استفاده می شود که چیزی را می گوید. در حال حاضر مایکروسافت با استفاده از مرورگر Edge خود، باز هم به این موضوع نزدیک شده است. لایو مایکروسافت، سومین مرورگر مورد استفاده، ویژگی های بسیاری را به همراه می آورد و سطح خوبی از یکپارچگی در جدول دارد. مانند سافاری MacOS، Edge بی نظیر در دستگاه های بومی و سیستم عامل خود مانند سری مایکروسافت Surface اجرا می شود.

بازگشت به مرورگر گوگل، Chrome آن را به عنوان مرورگر محبوب ترین در بازار برای مدت زمان طولانی حکومت کرده است. تجربه کاربر، طراحی مینیمالیستی و ادغام کراس پلت فرم: اینها همه چیزهایی هستند که Chrome را تقریبا کامل می کند. گوگل همچنان به معرفی و معرفی ویژگی های جدید به این پلتفرم ادامه می دهد. آخرین یکی از آنها “حالت خواننده” است.
گوگل در حالت Reader برای Chrome است

اگر چه بعضی ها ممکن است استدلال کنند که گوگل از ایده های مایکروسافت از Edge استفاده می کند، لازم به ذکر است که مایکروسافت این ویژگی را هم نداشته است. درست است که خواندن نمایش در Safari در حال حاضر در حال حاضر است. حتی نسخه موبایل (آندروید) Chrome با این ویژگی بسته می شود. بر اساس یک گزارش اشکال توسط یک عضو پروژه، این ویژگی در حال توسعه و در بروزرسانی آینده برای مرورگر قرار دارد.

 

Screenshot 20180422 134633 Chrome

 

 

اگر این ویژگی در نسخه دسکتاپ گنجانده شود، برای خواندن آسان مقالات امکان پذیر است. چه روش خواندن اساسا این است که آن صفحه وب را از تمام محتوای اضافی مانند تبلیغات، منوها و در برخی موارد، حتی تصاویر را نوار. این باعث می شود که تجربه خواندن بیشتر جذاب و خواننده را به راحتی تمرکز می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.