ارور موبایل

مشکل گرم شدن گوشی وان پلاس OnePlus 9 Pro

مشکل گرم شدن گوشی وان پلاس OnePlus 9 Pro

 

وان پلاس 9 از یک مشکل گرمایشی آزار دهنده رنج می برد که باعث بی فایده شدن گوشی می شود. کاربران هنگام تلاش برای استفاده از دوربین یا سایر برنامه های فشرده بیش از چند دقیقه خطاهای گرمازدگی را گزارش کرده اند.

این مسئله چند روز پیش توسط AndroidPolice هنگامی مشخص شد که آرتم روسا کوسکی توئیتی را با تصویری از خطا منتشر کرد. هنگامی که مشکل گرم شدن بیش از حد اتفاق می افتد ، تلفن با هشدار زیر یک خطای کوچک pop-up را نشان می دهد: دمای تلفن شما خیلی زیاد است و برای پایین آوردن دما عملکردهای زیاد مصرف برق خاموش هستند. این خطا در هنگام استفاده از برنامه دوربین نیز رایج است ، در این حالت تلفن خطای زیر را ارائه می دهد: دمای دستگاه شما در حال حاضر خیلی زیاد است ،/ لطفاً برای پایین آوردن آن عکسبرداری را کمی مکث کنید.

این مسئله بسیاری از کاربران را آزار می دهد زیرا تلفن در حالی که خطای گرم شدن بیش از حد فعال است به طور خودکار دسترسی به برنامه دوربین و سایر کارهای سخت را مسدود می کند.

چگونه می توان مشکل گرمای بیش از حد را در OnePlus 9 Pro برطرف کرد؟

یک نکته جالب در مورد همه اینها این است که به نظر می رسد مسئله مربوط به نرم افزار باشد زیرا خطا در دمای نسبتاً پایین ظاهر می شود. یک کاربر نشان می دهد خطای گرمازدگی در دمای حدود 70 درجه سانتیگراد ظاهر می شود ، که به اندازه کافی بالا نیست.

در نتیجه ، راه حل این مورد خاص به روزرسانی نرم افزار است. وان پلاس این مشکل را تأیید کرده و از طریق به روزرسانی نرم افزاری رفع اشکال کرده است!

ما دلایل اساسی افزایش گزارش شده در دما را شناسایی کرده ایم و از قبل شروع به کار به روزرسانی OTA برای بهینه سازی دمای کلی دستگاه و بهبود عملکرد باتری کرده ایم. تاکنون بازخورد اولیه مثبت بوده است.

اولین OTA (شماره ساخت 11.2.3.3) این هفته در دسترس کاربران هند قرار گرفت و تا پایان هفته جاری به دستگاه های آمریکای شمالی و اروپایی عرضه می شود. /ما OTA دوم را نیز پیگیری خواهیم کرد تا در هفته های آینده نیز دمای دستگاه و باتری را بیشتر بهبود ببخشیم.

بسیار سپاسگزارم که نظرات خود را در این بخش به اشتراک گذاشتید. ما به سختی کار خواهیم کرد تا حتی پیشرفت های بیشتری انجام دهیم تا بتوانید تجربه قابل اطمینان و لذت بخشی از OnePlus داشته باشید!

اگر OnePlus 9 Pro شما نیز از این مشکل رنج می برد ، ادامه دهید و به جدیدترین نسخه آن را به روز کنید. به روزرسانی در حال حاضر از طریق OTA در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل