ارور موبایل

مخفی کردن آخرین بازدید در جدیدترین به روز رسانی واتساپ

یکی از آخرین ویژگی‌های این پیام رسان، قابلیت جدیدی است که از طریق آن می‌توانید انتخاب کنید چه کسی وضعیت آخرین بازدید شما را ببیند. این موضوع یک به‌ روز رسانی بسیار خوشایند برای آن دسته از کسانی است که تمایل دارند حریم خصوصی بیشتری داشته باشند و می‌خواهند وضعیت آنلاین بودن خودشان را از دیگران پنهان کنند.

گاهی اوقات، قابلیت باز کردن پیام رسان واتساپ برای بازخوانی مجدد پیام‌ها یا صحبت با یک فرد به صورت خصوصی، بدون اینکه وضعیت «فعال» شما را به دیگران نشان دهد، می‌تواند ویژگی خوبی باشد. تاکنون، تنها گزینه در دسترس کاربران واتساپ این بود که یا وضعیت آخرین بازدید خود را به یکباره برای همه افراد باز بگذارند یا بدون اینکه انتخابی داشته باشند، فقط این دسترسی را به مخاطبان خود بدهند.

 

 

مخفی کردن عکس نمایه بدون مسدود کردن مخاطب

طبق اطلاعات WABetaInfo، کاربران همچنین می‌توانند انتخاب کنند که کدام مخاطبین عکس نمایه و بخش About آنها را ببینند. این به‌ روز رسانی‌های جدید با نسخه بتای ۲.۲۱.۲۳.۱۴ واتساپ برای کاربرانی خاص ارائه می‌شوند. هنگامی که این به روز رسانی در دسترس شما قرار گرفت، می‌توانید با رفتن به برنامه واتساپ، بخش‌ تنظیمات، حریم خصوصی و حساب، این تنظیمات حریم خصوصی را فعال کنید.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل