نحوه استفاده از Touch ID برای قفل کردن برنامه ها در iPhone و iPad

فهرست مطالب

نحوه استفاده از Touch ID برای قفل کردن برنامه ها

 

همه می دانند که حریم خصوصی این روزها چقدر مهم است. ما درباره امنیت سایبری و نحوه استفاده از داده هایمان چیزهای زیادی می شنویم. پس از فکر کردن ، بلافاصله هکرهایی را تصور می کنیم که آیفون ها و آیپدهای ما را هک می کنند. اما ما آرام هستیم زیرا می توانیم با انتخاب یک رمزعبور قوی و احتیاط نسبت به همه ثبت نام های اینترنتی ، به راحتی از خود در برابر آنها محافظت کنیم./

اما اگر بتوان داده های شما را به روشی ساده تر به سرقت برد – فقط با باز کردن قفل گجت خود ، چطور شما به این موضوع فکر نکرده اید؟ ما نمی دانیم چه کسانی در اطراف ما هستند و چه کسی می خواهد به همه اسرار ما دسترسی پیدا کند! پس از همه ، اگر کسی رمز عبور مناسب را انتخاب کند و قفل دستگاه شما را باز کند ، تمام زندگی شما در دست آن شخص است.

آیا واقعاً آنقدر مطمئن هستید که چنین اتفاقی برای شما نیفتد ، که آماده هستید از مرحله محافظت از اطلاعات شخصی خود در برابر هک فیزیکی صرف نظر کنید؟ در غیر این صورت ، با ما همراه باشید و ما به شما خواهیم گفت که چگونه از iPhone و iPad خود محافظت کنید.

بیایید در مورد دستگاه های iOS صحبت کنیم و اینکه چه نوع محافظتی برای آنها قابل اطمینان ترین است./

مهمترین ویژگی که از iPhone و iPad در برابر هک فیزیکی محافظت می کند ، قفل اصلی Lock Screen است. و یکی از مطمئن ترین گزینه های Screen Lock استفاده از اثر انگشت شماست. این ویژگی به ندرت باعث می شود کاربران iOS پایین بیایند و ایمنی شما را تضمین می کند. برای فعال کردن Touch ID در iPhone خود ، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید. (و اگر می خواهید این روش Lock Screen را برای iPad خود تنظیم کنید ، از همان راهنما پیروی کنید. از آنجا که سیستم نصب این عملکرد در هر دو دستگاه یکسان است.)

 

اول از همه ، شما باید تنظیمات را بر روی iPhone خود باز کنید.

 

 

 

در مرحله دوم ، بخش Touch ID & Passcode را از لیست تنظیمات انتخاب کنید.!

 

 

پس از آن ، باید رمز ورود قفل صفحه نمایش دستگاه خود را وارد کنید ،!

 

 

 

مرحله بعدی ضربه زدن روی گزینه Add a Fingerprint است.
انگشت خود را بر روی فضای Touch ID قرار داده و دستورالعمل هایی را که در صفحه شما ظاهر می شوند دنبال کنید.
پس از آن ، اگر اثر انگشت شما با موفقیت نصب شد ، باید نام آن را بگذارید./
در این مرحله ، شرایطی را که می خواهید Touch ID فعال شود انتخاب کنید (به عنوان مثال iPhone Unlock ، Apple Pay ، Password AutoFill). برای فعال کردن این توابع ، کلید مقابل را فشار دهید.
توجه داشته باشید که هنگام فعال کردن گزینه iTunes & App Store ، دستگاه شما به گذرواژه ایمیل شما احتیاج دارد. آن را در پنجره بازشو وارد کرده و بر روی OK کلیک کنید.
اکنون همه گزینه ها بر روی دستگاه شما فعال شده و اثر انگشت با موفقیت ذخیره شده است.

بعد از اینکه از ابزارهای شما با عملکرد Touch ID با موفقیت محافظت شد ، دیگر جای نگرانی نیست. اما اطلاعاتی وجود دارد که نیاز به رویکرد خاصی دارد. به عنوان مثال ، چت ها یا یادداشت های شخصی شما. ما پیشنهاد می کنیم برای این داده ها حفاظت بیشتری ایجاد کنید.

اما چگونه می توان این کار را انجام داد؟ مثالها و نکات مقاله ما را دنبال کنید و بفهمید چگونه Touch ID را برای برنامه های انتخاب شده در iPhone و iPad خود فعال کنید.

اطلاعات مهم: ما نمونه ای از تنظیم ویژگی Touch ID برنامه را فقط در iPhone نشان خواهیم داد ، اما به یاد داشته باشید که روش نصب دقیقاً مشابه آن در iPad نیز وجود دارد.

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل