ارور موبایل

نحوه استفاده از Touch ID برای قفل کردن برنامه ها در iPhone و iPad

نحوه استفاده از Touch ID برای قفل کردن برنامه ها

 

همه می دانند که حریم خصوصی این روزها چقدر مهم است. ما درباره امنیت سایبری و نحوه استفاده از داده هایمان چیزهای زیادی می شنویم. پس از فکر کردن ، بلافاصله هکرهایی را تصور می کنیم که آیفون ها و آیپدهای ما را هک می کنند. اما ما آرام هستیم زیرا می توانیم با انتخاب یک رمزعبور قوی و احتیاط نسبت به همه ثبت نام های اینترنتی ، به راحتی از خود در برابر آنها محافظت کنیم./

اما اگر بتوان داده های شما را به روشی ساده تر به سرقت برد – فقط با باز کردن قفل گجت خود ، چطور شما به این موضوع فکر نکرده اید؟ ما نمی دانیم چه کسانی در اطراف ما هستند و چه کسی می خواهد به همه اسرار ما دسترسی پیدا کند! پس از همه ، اگر کسی رمز عبور مناسب را انتخاب کند و قفل دستگاه شما را باز کند ، تمام زندگی شما در دست آن شخص است.

آیا واقعاً آنقدر مطمئن هستید که چنین اتفاقی برای شما نیفتد ، که آماده هستید از مرحله محافظت از اطلاعات شخصی خود در برابر هک فیزیکی صرف نظر کنید؟ در غیر این صورت ، با ما همراه باشید و ما به شما خواهیم گفت که چگونه از iPhone و iPad خود محافظت کنید.

بیایید در مورد دستگاه های iOS صحبت کنیم و اینکه چه نوع محافظتی برای آنها قابل اطمینان ترین است./

مهمترین ویژگی که از iPhone و iPad در برابر هک فیزیکی محافظت می کند ، قفل اصلی Lock Screen است. و یکی از مطمئن ترین گزینه های Screen Lock استفاده از اثر انگشت شماست. این ویژگی به ندرت باعث می شود کاربران iOS پایین بیایند و ایمنی شما را تضمین می کند. برای فعال کردن Touch ID در iPhone خود ، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید. (و اگر می خواهید این روش Lock Screen را برای iPad خود تنظیم کنید ، از همان راهنما پیروی کنید. از آنجا که سیستم نصب این عملکرد در هر دو دستگاه یکسان است.)

 

اول از همه ، شما باید تنظیمات را بر روی iPhone خود باز کنید.

 

 

 

در مرحله دوم ، بخش Touch ID & Passcode را از لیست تنظیمات انتخاب کنید.!

 

 

پس از آن ، باید رمز ورود قفل صفحه نمایش دستگاه خود را وارد کنید ،!

 

 

 

مرحله بعدی ضربه زدن روی گزینه Add a Fingerprint است.
انگشت خود را بر روی فضای Touch ID قرار داده و دستورالعمل هایی را که در صفحه شما ظاهر می شوند دنبال کنید.
پس از آن ، اگر اثر انگشت شما با موفقیت نصب شد ، باید نام آن را بگذارید./
در این مرحله ، شرایطی را که می خواهید Touch ID فعال شود انتخاب کنید (به عنوان مثال iPhone Unlock ، Apple Pay ، Password AutoFill). برای فعال کردن این توابع ، کلید مقابل را فشار دهید.
توجه داشته باشید که هنگام فعال کردن گزینه iTunes & App Store ، دستگاه شما به گذرواژه ایمیل شما احتیاج دارد. آن را در پنجره بازشو وارد کرده و بر روی OK کلیک کنید.
اکنون همه گزینه ها بر روی دستگاه شما فعال شده و اثر انگشت با موفقیت ذخیره شده است.

بعد از اینکه از ابزارهای شما با عملکرد Touch ID با موفقیت محافظت شد ، دیگر جای نگرانی نیست. اما اطلاعاتی وجود دارد که نیاز به رویکرد خاصی دارد. به عنوان مثال ، چت ها یا یادداشت های شخصی شما. ما پیشنهاد می کنیم برای این داده ها حفاظت بیشتری ایجاد کنید.

اما چگونه می توان این کار را انجام داد؟ مثالها و نکات مقاله ما را دنبال کنید و بفهمید چگونه Touch ID را برای برنامه های انتخاب شده در iPhone و iPad خود فعال کنید.

اطلاعات مهم: ما نمونه ای از تنظیم ویژگی Touch ID برنامه را فقط در iPhone نشان خواهیم داد ، اما به یاد داشته باشید که روش نصب دقیقاً مشابه آن در iPad نیز وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل