ارور موبایل

7 ابزار لازم برای تعمیر تلفن همراه

اگر شما فکر می کنید که باتری خود را در تلفن هوشمند خود جایگزین کنید یا حتی روی صفحه نمایش تکاندهنده جایگزین کنید، ابزارهای مختلفی وجود دارد که باید کار را بسیار ساده تر انجام دهید.

 

انبردست یا گیره

 

اگر شما یک دستگاه تلفن همراه مانند آی فون دارید، جایی که باید صفحه نمایش را به سمت داخل بچرخانید، یک جفت انبردست فنجان مکش یک ابزار عالی است.


اگر حتی فقط یک تعداد کمی از تعمیرات تلفن همراه را انجام دهید، این انبردستها یک سرمایه گذاری ارزشمند هستند و برای وقت خود صرفه جویی می کنند.

 


باد گرم یا سشوار

 

 

 

البته، با استفاده از گوشی های هوشمند جدیدتر، شما نمی توانید صفحه نمایش را باز کنید بدون اینکه اول چسب را گرم کنید. برای انجام این کار، عالی است که یک سشوار باد گرم داشته باشید.

گرما باعث کاهش چسبندگی می شود و باعث می شود که صفحه نمایش را هنگام جدا شدن صفحه نمایش جدا کرده و باعث کاهش احتمال شکستن آن شود.

 

مات مغناطیسی

 

 

از بین بردن یک تلفن باعث ایجاد بسیاری از پیچ ها و قطعات کوچک می شود که باید مرتب نگهداری شوند و مهمتر از همه، از دست رفتن آنها جلوگیری شود. این جایی است که یک مگنت مغناطیسی میتواند صرفه جویی در زندگی واقعی باشد.

این نه تنها پیچ های کوچک خود را از چرخاندن میز جدا می کند و از بین می رود بلکه بیشتر کف ها دارای خطوط جدا کننده ای هستند تا شما بتوانید قطعات را سازماندهی کنید و همه چیز را پیگیری کنید و همچنین نشانگر خشک پاک را بدانید تا بدانید چه چیزی است.

 

قاب باز کن

 

برای جدا سازی قاب از گوشی بسیار کار آمد است چرا که با توجه به پلاستیکی بودن جنس ابزار قاب به راحتی جدا خواهد شد.

 

کارت اعتباری قدیمی

 

مانند ابزار بالا با کارت اعتباری می توانید قاب و بیساری از قطعات موبایل را جدا سازی نمایید.

 

ذره بین

 

 

قطعات گوشی هوشمند بسیار کوچک هستند. به استثنای اینکه بینایی خوب داشته باشید، می توانید دشوار باشد که چه چیزی را ببینید. یک ذره بین میتواند واقعا ناجی باشد.

چراغ رومیزی

شما ممکن است فکر کنید که شما در حال حاضر دارای مقدار زیادی نور هستید، اما شما می توانید از لامپ میز کار ارزان استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل