ارور موبایل

آموزش ریست فکتوری گوشی های myPhone

هارد ریست گوشی تمام داده ها، مخاطبین و برنامه هایی را که نصب کرده اید حذف خواهد کرد. پس از بازنشانی گوشی هوشمند، مجددا باید تمام حسابها و رمزهای عبور خود را وارد کنید.

 

روش اول

با نگه داشتن کلید Power برای مدت زمان کوتاه، گوشی هوشمند را خاموش کنید. بعد از آن چند ثانیه دکمه Volume Up + Power را نگه دارید . زمانی که لوگوی myPhone ظاهر می شود، کلیه کلیدها را رها کنید . هنگامی که آندروید ربات ظاهر می شود و شروع به نگه داشتن دکمه پاور و یک بار کلیک کنید دکمه افزایش صدا . حالا با استفاده از کلید های ولوم برای رفتن به پایین و دکمه Power برای قبول آن، «wipe data/factory rese» را انتخاب کنید. سپس “yes” را انتخاب کنید و تایید کنید که با استفاده از دکمه Power. در انتها “reboot system now” را انتخاب کنید و کلید Power را برای راه اندازی این فرآیند فشار دهید.

 

روش دوم

ابتدا با استفاده از کلید Power بر روی گوشی روشن کنید. حالا از صفحه اصلی منوی اصلی و تنظیمات را انتخاب کنید. پس از آن روی Tap Backup و Reset کلیک کنید و Data Factory Data Reset را انتخاب کنید. سپس تنظیم مجدد تلفن را انتخاب کرده و هشدار را بخوانید. سرانجام ضربه بزنید همه چیز را پاک کنید اگر میخواهید تمام اطلاعات شخصی خود را پاک کنید.

 

روش سوم

با فشار دادن کلید Power برای چند ثانیه  تلفن همراه را خاموش کنید . بعد از آن چند ثانیه دکمه Volume Down و Power را نگه دارید .  آیکون Myphone ظاهر می شود کلیه کلیدها را آزاد کنید. در این حالت با استفاده از کلید های Volume برای حرکت و “Power” را برای تایید آن، “clear eMMC” را انتخاب کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل