ارور موبایل

چگونه می توان دستگاه اندروید یا iOS خود را به ویندوز 10 وصل کرد؟

چگونه می توان دستگاه اندروید یا iOS خود را به ویندوز 10 وصل کرد؟

یکی از ویژگی های ویندوز 10 که کاملا مفید است، گزینه ای است که کاربران برای اتصال دستگاه های اندرویدی و iOS به رایانه های شخصی ویندوز 10 خود و استفاده از ویژگی Continue on PC می باشد.

این به شما اجازه می دهد صفحات وب را از تلفن خود به کامپیوتر خود بدون نیاز به اتصال به همان شبکه یا از کابل USB استفاده کنید.

ویژگی Continue on PC در حال حاضر برای کاربرانی که ویندوز 10 Fall Creators Update دارند، در دسترس است. شما می توانید از مراحل ذکر شده در این پست برای پیوند تلفن به ویندوز 10 با سهولت استفاده کنید.

 

اتصال به Android یا iOS Phone را به ویندوز 10


اگر می خواهید تلفن خود را به ویندوز 10 خود وصل کنید، باید با موبایل کار کنید. در این پست  از یک دستگاه Android استفاده می کنم، اما مراحل برای iOS مشابه هستند اگر شما می خواهید iPhone را به ویندوز 10 پیوند دهید. مراحل زیر را انجام دهید:

 

  1. در Windows 10 PC، برنامه تنظیمات را باز کنید.
  2. روی گزینه تلفن کلیک کنید

 

Link 1

 

اکنون، برای اتصال دستگاه اندروید یا iOS به ویندوز 10، می توانید با کلیک روی Add a phone شروع کنید. اطمینان حاصل کنید که هر دو کامپیوتر و تلفن شما یک اتصال اینترنتی فعال دارند.

 

Link 2

 

در پنجره جدیدی که ظاهر می شود، کد کشور خود را انتخاب کنید و شماره تلفن همراه خود را پر کنید. روی send کلیک کنید تا متن پیام را بر روی گوشی خود دریافت کنید.

 

Link 3

 

دانلود نرم افزار آندروید به نام مایکروسافت نرم افزار با استفاده از لینک در اس ام اس. لازم است زمانی که میخواهید تلفن Android را به ویندوز 10 وصل کنید و از ویژگی Continue on PC استفاده کنید.! شما نیازی به این برنامه برای اتصال iPhone به ویندوز 10 نیستید.
به روز رسانی: در حال حاضر SMS شامل یک پیوند برای نصب برنامه راهاندازی مایکروسافت است. در iOS، مرورگر Microsoft Edge را نصب می کند.
پس از ورود به لانچر یا لبه مایکروسافت، دستگاه شما در بخش تلفن ویندوز 10 ظاهر خواهد شد.

پس از انجام، می توانید از دکمه Continue on PC در مرورگر Cortana و Edge استفاده کنید. برای هر خبرنامه ای که خواندید، می توانید آن را با استفاده از این دکمه به کامپیوتر خود بفرستید.

اتصال فقط یک فرآیند یک بار است. با این حال، اگر یک مسئله رخ دهد، می توانید برنامه را حذف کنید و دوباره مراحل را دنبال کنید.

 

چگونه گوشی خود را از ویندوز 10 جدا کنید؟

 

اگر شما نمی خواهید همگام سازی گوشی خود و ویندوز 10 می توانید هر زمان که خواستید گوشی را قطع کنید. به بخش phone بروید و روی مدیریت همه دستگاه های مرتبط با گزینه حساب Microsoft خود کلیک کنید. یک پنجره مرورگر جدید باز خواهد شد که در آن شما گوشی خود را ذکر کرده اید. روی لغو پیوند این تلفن کلیک کنید و به پایان رسید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.