ارور موبایل

شارژ بی سیم از طریق هوا به گوشی هوشمند می آید

جهان را تصور کنید که باتری های دستگاه شما بی سر و صدا به تنهایی شارژ می شوند. هدست بلوتوث شما. یک جفت سمعک. ساعت هوشمند بر روی مچ دست شما تلفن در جیب شما

در CES 2019، رویای شارژ بی سیم بیش از حد هوا با WattUp، یک فناوری فرستنده و گیرنده برای شارژ فاصله، بسیار واقعی تر شد. استیو ریززن، مدیر عامل شرکت Energous، که در پشت نام تجاری WattUp است که در زمینه فضای شارژ بیش از حد هوا قرار دارد، گفت: “این فناوری در گوشی هوشمند خواهد بود.” اگر چه این معامله در حال انجام است، Energous نخواهد فهمید که کدام سازنده تلفن از آن استفاده خواهد کرد و می گوید که شرایط قرارداد به این معنا نیست که هرگز نخواهد بود.

 

این پتانسیل را دارد که به عنوان Wi-Fi همواره همه جا به کار گرفته شود.

 

سال گذشته، زمانی که با Energous دست یافتم، شارژ راه دور هنوز در قلمرو مفهوم محکم بود. در سال 2019، این شرکت هم اکنون شرکای واقعی تولید محصولات واقعی است که یا می خواهند یا قبلا تأیید FCC را دریافت کرده اند.


به عنوان مثال، یک دستگاه شنوایی لذتبخش، فرستنده شارژ بی سیم Deutsche Telekom و عینک هوشمند Blade Blade وجود دارد. Energous همچنین نمونه های اولیه را برای smartwatch با آنتن های قابل انعطاف با باند، یک وسیله نقلیه بی سیم و یک هدست هدف قرار داده است. این سنگ های پله ای را برای شارژ کردن گوشی و حتی لپ تاپ خود از طریق هوا در نظر بگیرید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.