ارور موبایل

سولوشن تاچ سامسونگ A11

با یکی دیگر از آموزش های تعمیرات موبایل در خدمت شما هستیم. اگر یک تکنسین موبایل هستید که با صفحه لمسی Samsung Galaxy A11 SM-A115F/M خود مشکل دارید، ممکن است با مشکلاتی مانند عدم پاسخگویی و خرابی مواجه شده باشید. اگر قبلاً سعی کرده اید ماژول صفحه لمسی را جایگزین کرده و تنظیمات صفحه لمسی را کالیبره کنید، اما مشکل همچنان پابرجاست، ممکن است بخواهید گزینه های بیشتری را بررسی کنید.

ممکن است مشکلات صفحه لمسی در سامسونگ گلکسی A11 به دلیل آسیب آب، سقوط تصادفی یا سایر آسیب‌های وارد شده توسط کاربر رخ دهد. در چنین مواردی، ممکن است برای رفع مشکل نیاز به تعمیر سخت افزار باشد. این راه حل بر روی اجزای مسئول کنترل پنل صفحه نمایش لمسی بر روی برد PCB گلکسی A11 سامسونگ تمرکز دارد.

برای تعمیر صفحه نمایش لمسی Samsung Galaxy A11، ابتدا مشکل را شناسایی کنید. سپس، کانکتورها و نوارها را بررسی کنید، کانکتور داخلی را تمیز کنید، هر پایه کانکتور لمسی را دوباره لحیم کنید و در صورت لزوم اجزای اطراف را گرم کنید. اگر مشکل برطرف نشد، قطعات آسیب دیده را تعویض کنید.

دلایل مشکلات صفحه نمایش لمسی در Samsung Galaxy A11 به شرح زیر است:

  • صفحه لمسی شکسته یا آسیب دیده
  • زنگ زدگی ناشی از آسیب آب
  • قطع اتصال از سوکت یا کانکتور صفحه لمسی
  • مسیر اتصال آسیب دیده (مدار باز)
  • مقاومت، خازن، آی سی (مدار مجتمع) معیوب یا مفقود شده است.
  • سیستم عامل یا فایل های نرم افزار سیستم عامل خراب شده است.

 

 

رفع مشکل تاچ سامسونگ A11

از دلایل ذکر شده در بالا، مشخص می شود که مشکلات صفحه لمسی سامسونگ گلکسی A11 می تواند عوامل متعددی داشته باشد. برای حل موثر مشکل کالیبراتور لمسی، باید به دقت عیب یابی کرد تا علت اصلی شناسایی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.