ارور موبایل

دلیل آرام شارژ شدن گوشی موبایل چیست ؟

چرا برخی گوشی ها آرام شارژ می شوند ؟

 

دنیای امروز گزینه های زیادی را برای شارژ تلفن های هوشمند در چند لحظه به ما ارائه می دهد. مقایسه آن با شارژ باتری از چند سال قبل از اینکه یک جهش بزرگ تکنولوژیکی باشد. در طول استفاده از دستگاه  بسیاری از اجزای سازنده به سادگی فرسوده می شوند و مانند ابتدا کار نمی کنند. آیا می دانید وقتی گوشی خود را وصل می کنید و پس از ساعت های طولانی فقط چند درصد اضافی دریافت می کنید ، می دانید؟ آیا احساس می کنید که برای شارژ مجدد کامل دستگاه خود به سنی نیاز دارید؟

یا شاید بدون توجه به اینکه باتری را وصل کرده اید ، باتری در همان سطح باقی بماند؟ ! در این مقاله ، ما ایده هایی را جمع آوری کرده ایم که ممکن است دلیل احتمالی این شارژ کند باشد. علاوه بر این ، ما به شما چند راه حل برای این مسئله ارائه می دهیم. بنابراین بیایید دیگر وقت تلف نکنیم و بررسی کنیم آیا می توانید شارژ آهسته باتری را برطرف کنید!/

 

چرا شارژ باتری شما به این آهستگی انجام می شود و چگونه می توان آن را تعمیر کرد؟

  1. کابل آسیب دیده.

 

این یکی از محتمل ترین دلایلی است که چرا تلفن شما خیلی کند شارژ می شود (یا در واقع شارژ نمی شود) – صدمه دیدن کابل ها طبیعی است. ما هر روز از آنها استفاده می کنیم ، آنها را می کشیم و در واقع به آنها اهمیتی نمی دهیم. آیا وضعیتی را که خیلی محکم آن را نورد کرده اید به یاد دارید؟ یا فقط آن را به کیسه انداختید ، با چند چیز سنگین آن را کوبید و پس از آن با کشیدن سریع آن را بیرون کشید؟ همه این شرایط کوچک باعث صدمات بیشتر و بیشتر کابل USB می شود – پاره شدن داخل اجزای سازنده یا نوک زدن انتهای کابل. تنها راه حل این مشکل تعویض کابل است – گران نیست و می تواند یک معامله شکن باشد./

مشکل آداپتور

 

این یک مشکل بسیار رایج دیگر است که چرا تلفن شما خیلی آرام شارژ می شود. (یا در واقع اصلاً شارژ نمی شود). ما اغلب از این بلوک های کوچک استفاده می کنیم ، بنابراین طبیعی است که آنها فرسوده شوند. حتی ممکن است خسارات جزئی مانند f.ex را متوجه نشوید./شیار آزاد برای یک کابل یا برخی از مشکلات داخلی که نمی توانید ببینید. از آنجا که آنها هنوز در معرض برق و تغییرات شدت خود هستند ، ماندگارترین اقلام در جهان نیستند. آنچه شما می توانید انجام دهید؟  بیایید آداپتور قدیمی را با آداپتور جدید جایگزین کنیم.

این عملیات باید به بازگشت سریع شارژ کمک کند.

 

مشکلات شارژ کند ممکن است توسط … یک تولید کننده ایجاد شود. گاهی اوقات توسعه دهندگان مرتکب اشتباه می شوند و اجازه فروش تلفن های دارای باتری معیوب را می دهند. خوشبختانه ، خبرهای خوبی وجود دارد – اگر تلفن شما از دسته معیوب است ، می توانید آنلاین آن را بررسی کنید. در صورت بروز این مشکل ، شما باید برای جایگزینی با ارائه دهنده خود تماس بگیرید. به یاد داشته باشید ، درصورتی که تلفن خود را خریداری کرده باشید و از همان ابتدا با باتری روبرو شده باشید ، این مشکل جواب می دهد. درست مانند تلفن هوشمند ، باتری موجود در آن نیز پیرتر می شود و به اندازه کارآیی کارآمد نمی شود. چه چیزی بیشتر ، جایگزینی باتری امروزه دشوار است./

تقریباً همه تلفن های هوشمند قابل باز شدن نیستند ، که ضدآب بودن را فراهم می کند اما از باز شدن آن و جایگزینی باتری توسط کاربر نیز جلوگیری می کند. تنها راه حل – ارسال آن به فروشگاه یا ارائه دهنده خدمات برای جایگزینی آن.!

  1. تلفن قدیمی.

 

تلفن شما ممکن است از دو جهت قدیمی باشد – بستگی به نزدیک شدن به این موضوع دارد. تلفن های قدیمی مشکلی ندارند اما به یاد داشته باشید که دستگاه ها تغییرات زیادی کرده اند. شروع از اندازه صفحه نمایش ، توانایی های آن ، پایان دادن به سیستم و پردازنده ها. و این دقیقاً همان چیزی است که می تواند باعث کند شدن شارژ شود. پردازنده های امروزی از شارژ سریع پشتیبانی می کنند و اینهایی که در مدل های قدیمی وجود دارند این قابلیت را ندارند. بنابراین اگر شما در حال مقایسه زمان پر شدن باتری خود با افرادی هستید که تلفن های هوشمند جدیدتری دارند (و آنچه به آنها متصل است از شارژ پشتیبانی می کنند) ، بیایید متوقف شده و خرید یک تلفن جدید را بررسی کنیم./

 

از طرف دیگر ، اگر مطمئن هستید که تلفن شما خیلی سریعتر از اکنون قدرت خود را بدست آورده است ، متأسفانه تلفن شما جوانتر نمی شود. تمام اجزای ممکن است در اثر مصرف آسیب ببینند و توانایی بازیابی ندارند. در این شرایط چه کاری می توانید انجام دهید؟ مراحل به سادگی همان روش قبلی است – جایگزینی دستگاه خود را برای مدل جدید تر در نظر بگیرید.!

شارژ خیلی مدرن است؟

 

از طرف دیگر ، اگر تلفن شما به طور حتم قدیمی نیست ، نوع شارژ آن خود یک مشکل است. امروزه امکانات کمتری برای شارژ دستگاه های خود داریم ، از نوع معمول با استفاده از کابل و آداپتور ، از طریق شارژ آن با استفاده از کامپیوتر و پایان دادن به شارژ بی سیم. ما نمی گوییم دو نوع آخر شارژ موفقیت آمیز نیستند – مطمئناً تلفن خود را شارژ می کنید. متأسفانه استفاده از رایانه به عنوان شارژر کندترین گزینه برای شارژ مجدد است. علاوه بر این ، اگر کابل USB که از آن استفاده می کنید کمی آسیب ببیند ، باعث شارژ کندتر از حد معمول می شود. و شارژ بی سیم چطور؟ این یک ایده عالی ، یک راه حل جالب و تأیید فناوری امروزی است اما … به سرعت شارژ نوع معمولی نیست. بنابراین نتیجه گیری چیست؟ اگر دوست دارید خودنمایی کنید ، از گزینه بی سیم استفاده کنید ، اما اگر می خواهید تلفن خود را سریع شارژ کنید – به سادگی آن را وصل کنید.

  1. پورت USB مشکل ساز.

 

متأسفانه ، این شکاف کوچک که برای شارژ مجدد دستگاه خود استفاده می کنید ممکن است مشکلات بسیار زیادی ایجاد کند. چند دلیل وجود دارد که دستگاه شما به این کندی شارژ می شود:!

 

مسدود شده USB

 

بیایید صادق باشیم ، چند بار دستگاه خود را به داخل جیب یا کیسه می اندازید بدون اینکه حتی به گرد و غبار یا گلوله های کوچک خاک فکر کنید؟ این سوراخ کوچک در دستگاه شما با تمایل تمام آن موارد را جمع می کند و بعد از گذشت زمان به طور طبیعی مسدود می شود. علاوه بر این ، اگر دستگاه خود را بدون اطلاع از آلودگی به برق متصل کنید ، آنرا عمیقاً فشار می دهید ، این امر می تواند باعث بروز مشکلات اتصال شود و در نتیجه شارژ به وجود می آید. در این حالت چه کاری می توانید انجام دهید؟ بیایید پورت USB را بررسی کنیم و اگر مورد عجیبی مشاهده کردید ، که مطمئناً نباید وجود داشته باشد ، فقط مانند یک پزشک جراحی رفتار کنید.

یک شی thin نازک را بردارید ، که می تواند در بندر قرار بگیرد و گرد و غبار را از بین ببرد. به یاد داشته باشید که بسیار دقیق باشید (مانند یک جراح ذکر شده) – شما نمی خواهید خسارت بیشتری وارد کنید و در نهایت با یک فاجعه کامل روبرو شوید.!

 

USB خورده شده

 

خوردگی مشکل دیگری است که ممکن است مسئول شارژ کند باشد. خوردگی؟ داخل یک گوشی هوشمند است؟ بله ، عجیب به نظر می رسد ، اما متأسفانه آب می تواند به این شکاف کوچک وارد شود. این آسیب بر روی اجزایی که وظیفه شارژ شدن را دارند پوسته / پوسته ای ایجاد می کند و آن را به وضوح محدود می کند یا کاملاً متوقف می کند. و بدتر اینکه – اگر جلوی آن را نگیرید ، دستگاه شما را از داخل می خورد. در این حالت چه کاری می توانید انجام دهید؟ خوب ، تلفن خود را نزد یک متخصص ببرید و اجازه دهید او کار خود را انجام دهد. اگر شخص DIY هستید ، می توانید خودتان آن را حذف کنید – به سرکه سفید و مالیدن الکل نیاز دارید.

دستگاه خود را جدا کنید ، خوردگی را با پنبه آغشته به سرکه سفید مالش دهید اما بسیار مراقب باشید و آن را روی قسمت های خورده نشده قرار ندهید. بگذارید چند دقیقه بماند (5 یا حدود) و سپس محل را با یک نوک حوله کاغذی خشک کنید. کل مرحله را تکرار کنید تا متوجه خوردگی نشوید. سپس بیایید از یک پنبه آغشته به الکل مالش داده شده ،

قسمت پاک شده را با آن پاک کرده و بگذاریم به مدت نیم ساعت به طور طبیعی خشک شود. پس از این روند ، دستگاه شما باید خوب باشد و به نظر می رسد شارژ هیچ اتفاقی نیفتاده است. به یاد داشته باشید ، اگر با یک تلفن هوشمند رو به رو مشکلی ندارید و هیچ تجربه ای ندارید ، بهتر است به کار متخصص اعتماد کنید.

 

USB خراب

 

خوب ، صادقانه بگویم ، آن وضعیت بدترین است. اگر هیچ چیز به شارژ سریعتر باتری شما کمک نمی کند ، ممکن است مشکل اصلی باشد. متأسفانه این وضعیت فرصت های زیادی به شما نمی دهد – تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که دستگاه خود را به حرفه ای برسانید./

  1. برنامه ها را باز کنید.

 

ما مطمئن هستیم که شما از این وضعیت آگاه هستید – شما از یک برنامه استفاده می کنید ، پس باید بلافاصله در برنامه دیگری کاری انجام دهید ، بنابراین برنامه اول را باز گذاشته و معمولاً آن را فراموش می کنید. و این دلیل احتمالی نه تنها شارژ کند بلکه از دست رفتن سریعتر درصد باتری است. اگر به هر دو توجه کرده باشید ، بسیار محتمل است که برنامه های پس زمینه مسئول شارژ کند هستند. به یاد داشته باشید که پس زمینه را هر از گاهی تمیز کنید تا باتری شما صرفه جویی شود و کمی سریعتر شارژ شود. علاوه بر این ، این فقط می تواند یک برنامه باشد که در پس زمینه کار می کند و حتی شما از آن اطلاع ندارید زیرا خود چکمه است. برای کاهش این مشکل چه کاری می توانید انجام دهید؟ مدیر وظیفه را امتحان کنید و برنامه سو mis رفتار را محلی سازی کنید و سعی کنید آن را حذف نصب کنید.

8- شما در شخص خودتان هستید.

 

بیایید فکر کنیم ، چند بار رسانه های اجتماعی خود را بررسی کرده اید و چقدر زمان صرف آن کرده اید؟ آیا دوست دارید بازی کنید و هنگام بازی همه دنیا را فراموش کنید؟ آیا از تلفن هوشمند خود در حال شارژ استفاده می کنید؟ خودشه! صفحه نمایش بیشترین میزان باتری را می خورد ، بنابراین به طور طبیعی ، اگر از دستگاه خود استفاده می کنید و همزمان آن را شارژ می کنید ، به معنای واقعی کلمه یک دور باطل است. دستگاه هنگام شارژ درصد بیشتری کسب می کند ، اما درعین حال به دلیل انجام کاری که باتری مصرف می کند ، آن را از دست می دهد. ترکیبی از این مشکل و برخی از موارد ارائه شده در بالا به طور حتم باعث شارژ کند باتری می شود. راه حل چیست؟ دستگاه خود را در حالت استراحت بگذارید و بگذارید قدرت پیدا کند.!

همانطور که می بینید ، مسائل زیادی وجود دارد که می تواند باعث کند شدن شارژ باتری شود. ما امیدواریم که راه حل های ارائه شده به شما کمک کند تا از شر این مشکل خلاص شوید و دوباره بتوانید از شارژ سریعتر لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.