دانلود برنامه شبکه اجتماعی تردز Threads – اپلیکیشن اینستاگرام

دانلود برنامه شبکه اجتماعی تردز Threads – اپلیکیشن اینستاگرام

اپلیکیشن Threads, an Instagram app به عنوان اپ رسمی شبکه اجتماعی تردز توانسته است در ساعات اولیه معرفی در گوگل پلی به 2 میلیون نصب فعال برسد. شما نیز هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه اصلی و رسمی این استارت اپ بی نظیر را دریافت نمایید.

مارک زاکربرگ در روز اول خاطرنشان کرد که این اپلیکیشن در دو ساعت 2 میلیون ثبت نام، در چهار ساعت 5 میلیون ثبت نام و در 7 ساعت 10 میلیون کاربر ثبت نام کرده جذب کرد. صبح روز بعد، مدیر عامل متا خاطرنشان کرد که بیش از 30 میلیون نفر برای آزمایش برنامه جدید ثبت نام کرده اند. رشد Threads با توجه به اینکه هنوز در اتحادیه اروپا راه اندازی نشده است به دلایل حفظ حریم خصوصی قابل توجه است.

تا پیش از این، ربات ChatGPT OpenAI یکی از سریع‌ترین محصولات مصرف‌کننده در حال رشد با دستیابی به 10 میلیون کاربر روزانه در 40 روز و 100 میلیون کاربر ماهانه در نزدیک به دو ماه بود. با توجه به اینکه این اولین ماه برای Threads است، در حال حاضر از مرز 100 میلیون کاربر فعال ماهانه عبور کرده است. اما نگه داشتن کاربران در پلتفرم چالش واقعی خواهد بود.

در حالی که بسیاری از افراد در حال آزمایش پلتفرم اجتماعی جدید متا با تمرکز بر متن هستند، برخی از ویژگی‌های گمشده وجود دارد. قابل ذکر است که این برنامه از ActivityPub – پروتکلی که برای پست‌ها در شبکه‌های غیرمتمرکز استفاده می‌شود، پشتیبانی نمی‌کند. در حالی که متا گفت که در حال کار بر روی آن است، تا زمانی که یکپارچه سازی انجام نشود، برنامه واقعاً بخشی از Fediverse نخواهد بود.

جدا از آن، این برنامه دارای یک رابط وب فقط خواندنی، بدون پشتیبانی از جستجوی پست، پیام‌های مستقیم، هشتگ‌ها و فید «دنبال کردن» است. به دلیل قوانین اینستاگرام، این برنامه اجازه برهنگی را در پلتفرم خود نمی دهد – چیزی که یکی دیگر از جایگزین های توییتر Bluesky از آن استقبال می کند.

با این وجود، رسیدن به 100 میلیون کاربر در چنین مدت کوتاهی کار کوچکی نیست. بنابراین به نظر می رسد که Threads اینجاست که بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تخفیف ویژه برنامه های حرفه ای

ساعت
دقیقه
ثانیه
تعمیرات موبایل