ارور موبایل

نحوه ضبط تماس تلفنی بر روی گوشی اندروید و ایفون

ایده ضبط تماس تلفنی ممکن است به نظر برسد چیزی از یک فیلم جاسوسی یا ارتفاع پارانویا، اما دلایل بی گناه بیشتری برای انجام این کار وجود دارد. روزنامه نگاران همه زمان ها مکالمات تلفنی و مکالمه را ضبط می کنند تا بتوانند نقل قول های دقیق را دریافت کرده و از امتحانات حقیقی جلوگیری کنند. بسیاری از حرفه ای ها باید سوابق مربوط به بحث های مربوط به کسب و کار را نیز حفظ کنند.

همچنین می تواند در هنگام برخورد با خدمات مشتری، توافقات کلامی و موارد دیگر نیز به عنوان پشتیبان یا شواهد ارائه شود. در حالی که تکنولوژی پشت ضبط مکالمات تلفن همراه ساده است، مسائل حقوقی هر کس باید از آن آگاهی داشته باشد و بهترین شیوه ها برای پیاده سازی برای ضبط کیفیتی که شما یا حرفه ای می تواند پس از آن سریع ارسال کنید. این راهنمای توضیح می دهد که چگونه برای ضبط تماس های تلفنی، هر چه که نیاز شما باشد.

بهترین برنامه های iPhone و Android برای ضبط تماس ها


اگر از یک تلفن Android استفاده میکنید، تمام برنامههای Android زیر باید به همان اندازه در دسترس باشند بدون توجه به اینکه شرکت شما تلفن Android شما را شامل میشود، از جمله سامسونگ، گوگل، هوآوی، Xiaomi و غیره
معرفی نرم افزار صبط تماس
برنامه ای که ما قصد معرفی آنرا داریم، به نام “ Automatic Call Recorder ” می باشد که برای اندروید کاربرد دارد و کاربر می تواند در طی نصب ساده، از این برنامه به عنوان ضبط کننده تماس هایتان استفاده کنید.

دانلود نرم افزار Automatic Call Recorder

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل