ارور موبایل
JealBreak چیست ؟

JailBreak چیست ؟

جیلبریک (Jailbreak) یک عملیات غیرقانونی است که برای دسترسی به سیستم عامل iOS در دستگاه های اپل، انجام می شود. با جیلبریک دسترسی به بخش های مختلف سیستم عامل مانند فایل های سیستمی، تنظیمات پنهان، نصب برنامه هایی که قبلا در App Store موجود نبودند و کاربر پسند بودند، آسان سازی کنترل دسترسی به اینترنت و افزودن امکانات پیشرفته دستگاه، امکان پذیر می شود.

اما با انجام جیلبریک، امنیت دستگاه شما نیز کاهش می یابد و به خصوص اگر از افزونه ها و برنامه های خطرناک استفاده کنید، می تواند برای بدافزارها و ویروس های مختلف راه حمله باز شود. همچنین، انجام جیلبریک، گارانتی دستگاه شما را نیز از بین می برد و این معنی می شود که شاید برای خدمات پس از فروش، شرکت سازنده دستگاه از کمک به شما خودداری کند.

بیشتر توصیه می شود که از جیلبریک اجتناب کرده و با استفاده از دستگاه خود در حد قابل قبول و با اپلیکیشن های قابل اعتماد که در App Store موجود هستند، کار کنید.

جیلبریک کردن دستگاه موبایل، به معنای حذف محدودیت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری توسط سازنده یا تامین‌کننده گوشی می‌باشد. هدف اصلی این کار امکان نصب برنامه‌ها و تنظیماتی است که قبلاً در دسترس کاربر نبوده‌اند. برای جیلبریک کردن دستگاه، ابتدا باید اطلاعات دستگاه را پشتیبان گیری کرده و سپس با استفاده از نرم‌افزار‌های خاص و با دقت اقدام به جیلبریک کردن دستگاه کنید. برای برخی دستگاه‌ها ممکن است جیلبریک نشود یا به مشکل برخورد شود، لذا همیشه باید به اطلاعات و راهنمایی سازنده دستگاه و نرم‌افزار جیلبریک توجه کنید. باید توجه داشته باشید که جیلبریک کردن دستگاه ممکن است باعث از دست رفتن گارانتی دستگاه شود و در برخی موارد ممکن است باعث آسیب دیدن سیستم عامل دستگاه شود.

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل