ارور موبایل

دانلود رایگان نرم افزار XTM Tool

XTM Tool
قیمت فایل : 0 تومان
XTM Tool

XTM Tool یک جدیدترین نرم‌افزار ساده و رایگان ویندوز است که از دستگاه‌های سامسونگ، شیائومی، اوپو و ویوو پشتیبانی می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد تا FRP، بازنشانی کارخانه‌ای، الگوی باز کردن قفل، سیستم‌افزار چشمک زن، و حذف قفل کاربر و غیره را به صورت رایگان پاک کنند. بنابراین، اگر راه حلی بدون دردسر برای باز کردن قفل گوشی خود می خواهید، می توانید این مراحل ساده را دنبال کنید و Unpack ME Qualcomm Tool V1.0 را در رایانه خود دانلود کنید تا گوشی را به صورت رایگان تعمیر کنید.

 

دانلود رایگان نرم افزار XTM Tool

 

شما می‌توانید از ابزار رایگان بر روی هر گوشی اندرویدی که روی Android Lollipop 5.0، Marshmallow 6.0، Pie 9.0، Nougat 7.0، Oreo 8.0، 10 Q، Android 11، Android 12 و مهمتر از همه نسخه Android 13 اجرا می‌شود، استفاده کنید. همچنین با نسخه‌های سیستم‌عامل معماری ویندوز ۷،۸،۱۰ و ۱۱ (۳۲ بیت و ۶۴ بیت) کاملاً سازگار است. از طریق این آموزش، ما شما را در مورد نحوه استفاده از GSM XTM Tool V1.0 برای استفاده و باز کردن قفل گوشی به راحتی راهنمایی می کنیم.

روش استفاده از ابزار بسیار ساده است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که ابزار را روی رایانه خود اجرا کنید، سپس گوشی خود را در حالت ADB/Fastboot/MTP به رایانه متصل کنید و گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. حالا این ابزار ظرف چند دقیقه گوشی شما را شناسایی کرده و قفل آن را باز می کند،

 

پرداخت و دانلود
قیمت فایل : 0 تومان

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.