ارور موبایل

چگونه می توان فالوور بیشتری در اینستاگرام به دست آورد ؟

چگونه فالورر های اینستاگرام را افزایش دهیم

 

اینستاگرام یک پلتفرم در حال رشد است و بیش از 700 میلیارد کاربر دارد. علاوه بر این ، این یک جامعه بسیار جذاب است ، بیش از 60٪ از کاربران حداقل یک بار در روز وارد سیستم می شوند./

بیایید نگاهی به نحوه استفاده از آن به مطلوب ترین روش بیندازیم. ایجاد محتوای جالب یک قدم مهم است ، اما قبلاً باید طرفداران خود را جذب کنید و به طور دائمی از طرفداران بیشتری مراقبت کنید.

خرید پیروان هیچ قانونی را نقض نمی کند ، ما تشویق نمی کنیم که این عمل را انجام دهیم. آیا واقعاً ارزش پرداخت و خرید طرفداران اینستاگرام را دارد؟ اگر در مورد نحوه خرید فالوور اینستاگرام کنجکاو هستید ، باید گزینه های دیگری را نیز در نظر بگیرید

ما 10 نکته در مورد چگونگی به دست آوردن بیشتر فالوورهای اینستاگرام به ساده ترین و موثرترین روش ، همه آنها را آماده کرده ایم.

  • از هشتگ ها استفاده کنید
  • مرتباً ارسال کنید
  • محتوای جذاب ایجاد کنید
  • فیلترها را تنظیم کنید
  • BIO منحصر به فرد ایجاد کنید
  • حساب خود را در شبکه های دیگر تبلیغ کنید
  • برنامه ریزی پست ها
  • حساب های واقعی را دنبال کنید
  • از Instagram Analytics استفاده کنید
  • محتوای ارزشمند را دوباره ارسال کنید

از هشتگ ها استفاده کنید

به طور کلی ، استفاده از هشتگ یکی از بهترین روش ها برای نشان دادن به دیگران در دنیای اینستاگرام است. افرادی که به دنبال چیزی هستند که به محتوای شما مرتبط باشد ، به راحتی می توانند شما را پیدا کنند و پیرو جدید شما شوند. بنابراین زیرک تر باشید ، شاید با هشتگ کاملاً جدید خود راه بیفتید. اگرچه به یاد داشته باشید که هشتگ های با کیفیت را به درستی مطابقت دهید./ از کلمات کلیدی محبوب گرایشات الهام بگیرید یا موقعیت مکانی خود را گاهی اوقات برچسب گذاری کنید تا به افراد اطراف خود اجازه دهید نمایه شما را کشف کنند.

 

مرتباً ارسال کنید

شما نباید از رسانه های اجتماعی ناپدید شوید. به پیروان خود اجازه ندهید که شما را فراموش کنند ، سعی کنید مرتباً حداقل یک بار در روز چیز جدیدی منتشر کنید. محتوای خود را مخلوط کنید و از انواع مختلف ارتباط با طرفداران استفاده کنید: موارد مستند با س questionsالات ، پخش جریانی مستقیم ایجاد کنید که بیشتر مردم را درگیر خود کند. خود را به هواداران نشان دهید ، بگذارید آنها شما را بهتر بشناسند. این به ایجاد یک نمایه به سبک خود کمک می کند و پیروان رایگان اینستاگرام را جذب می کند./
محتوای جذاب ایجاد کنید

سعی کنید هر بار پست هایی با ارزش و جذاب با انرژی تازه ارسال کنید. به یاد داشته باشید که محتوای تصادفی مخاطبان تصادفی را به خود جلب می کند. به عبارت دیگر مهم است که برای پیروان اینستاگرام کسل کننده به نظر نرسد. سعی کنید توجه خود را جلب کنید ، مطالب خود را مخلوط کنید ، از انواع مختلف ارتباط با دنبال کنندگان Insta استفاده کنی!

ارسال فیلم ، Instastories یا پخش جریانی مستقیم ترین راه برای ایجاد ترافیک ارگانیک به نمایه شما است. فراتر از هشتگ های واضح را نگاه کنید ، موارد اصلی بیشتری ایجاد کنید. از زیرنویس های جذب کننده استفاده کنید تا چند کلمه درباره عکس خود بگویید. س سوالاالات خود را مطرح کنید ، از یک تماس برای اقدام استفاده کنید تا طرفداران خود را برای گفتگو با شما ، نوشتن نظر ، یا به اشتراک گذاشتن محتوای خود ، جرات دهید. خود را واضح اعلام کنید و به آنها بگویید که می خواهید با پست های شما چه کار کنند. بنابراین جعبه توضیحات را خالی نگذارید.

فیلترها را تنظیم کنید

عکس های خود را با جلوه های جذاب خاص ارسال کنید. فیلترها ، برچسب ها و برنامه های زیادی وجود دارد که می توانید برای جذب محتوای خود استفاده کنید. طبق اعداد و ارقام ، روزانه هزاران پست در Insta به اشتراک گذاشته می شود ، بنابراین بیایید گاهی اوقات از میان دیگران جدا شویم تا توجه دنبال کنندگان جدید را به خود جلب کنیم. مراقبت از کیفیت بالای پرونده هایی که بارگذاری می کنید نیز مهم است. اینستاگرام همه چیز در مورد عکس است ، آن را فراموش نکنید.

 

BIO بی نظیر ایجاد کنید

خود را به صورت مخترع به طور خلاصه معرفی کنید. عنوان BIO فقط به 150 حرف محدود می شود ، بنابراین از آن استفاده می کنید. چند کلمه در توصیف خود تایپ کنید: علایق ، شغل یا هرگونه جزئیات جذاب درباره شما. شکلک ها و هشتگ ها را اضافه کنید. عکس نمایه و موارد برجسته Instagram Stories را که همیشه در نمایه شما در زیر بخش BIO شما نشان داده می شوند ، انتخاب کنید. شما می توانید به تعداد دلخواه Stories Highlights اضافه کنید ، آنها را طبقه بندی و نامگذاری کنید. علاوه بر این ، ممکن است یک پیوند در BIO به وب سایت های دیگر وارد کنید: وبلاگ های شما یا هر حساب دیگر در شبکه های اجتماعی./

حساب خود را در شبکه های دیگر تبلیغ کنید

اولین قدم اساسی برای شروع استفاده از اینستاگرام افزودن دوستان ، خانواده است. در هنگام ثبت نام با حساب های مختلف رسانه اجتماعی خود ارتباط برقرار کنید تا دیگران از نمایه شما مطلع شوند و شروع به جذب پیروان کنند. دوستان فیس بوکی خود را مطلع کنید که به انجمن اینستاگرام پیوسته اید. برای شروع رانندگی در ترافیک و به دست آوردن فالوورهای جدید علاوه بر اینستاگرام ، پیوندها را در هر رسانه اجتماعی دیگر وارد کنید اگر وبلاگ یا وب سایتی دارید ، می توانید پیوندهایی برای ارتقا نمایه خود وارد کنید. از دیگران دعوت کنید تا شما را دنبال کنند و دنبال کنندگان اینستاگرام را افزایش دهند.!

برنامه ریزی پست ها

پست های خود را از قبل برنامه ریزی کنید ، تنوع در ایجاد تقویم شبکه های اجتماعی را در نظر بگیرید. تصمیم بگیرید که چند پست و Instastories در هفته ایجاد کنید. برنامه های خاصی مانند Hootsuite یا Preview وجود دارد که به مدیریت پست های برنامه ریزی و انتشار آنها بعداً به صورت خودکار کمک می کند. این نظم را به ارمغان می آورد و به شما کمک می کند تا به استراتژی برنامه ریزی شده خود پایبند باشید.

حساب های واقعی را دنبال کنید

حسابهای دروغین بی فایده است اگر شما مایل به ایجاد یک مخاطب جذاب هستید. الگوریتم Insta حسابهای غیر واقعی را برای همیشه پاک می کند ، بنابراین خرید دنبال کنندگان راه حل درستی نیست. بر این اساس ، برای موفقیت در دنیای رسانه های اجتماعی ، باید حساب های جعلی را بشناسید و از آنها اجتناب کنید. سعی کنید روی برقراری ارتباط با افراد واقعی ، دریافت واکنش و نظر از آنها و در نتیجه پسندیده شدن تمرکز کنید.

 

از Instagram Analytics استفاده کنید

با اطلاعات بیشتر پیروان خود آشنا شوید ، به طور مرتب آمار و روند Insta را بررسی کنید. هنگامی که فالوورهای Insta شما فعال و مشتاقانه برای واکنش به پیام های شما هستند ، بهترین ساعت ها را برای انتشار محتوا در نظر بگیرید. انتشار در زمان مناسب شما را قادر می سازد لایک و نظر بیشتری دریافت کنید. در نتیجه ، الگوریتم اینستاگرام با واکنش های بیشتری به پست های شما اهمیت بیشتری می دهد و احتمالاً آنها با فرکانس بالاتر در فید Insta ظاهر می شوند. این رشد نرخ تعامل Instagram شما را تحت تأثیر قرار داده و بهبود می بخشد. شما می توانید آمار را مقایسه کنید و 9 صفحه برتر اینستاگرام خود – محبوب ترین پست های سال خود – را ایجاد کنید.!

محتوای ارزشمند را دوباره ارسال کنید

به اشتراک گذاری محتوای تولید شده توسط کاربر روش خوبی برای جلب توجه بیشتر در دنیای رسانه های اجتماعی است. تعاملات با انجمن اینستاگرام ، دنبال کردن کاربران و نظر دادن باعث می شود دیگران بتوانند نمایه شما را کشف کنند. تصاویر محبوب و مورد پسند خود را پیدا کنید ، روندهای Insta را دنبال کنید و آنها را دوباره پست کنید. افراد مشهور اینستاگرام Top 9 را بررسی کنید – پست هایی که بیشترین تعاملات سال را دارند همچنین بهترین عکس های اینستاگرام نامیده می شود.!

می تواند الهام بخش باشد. ارسال مجدد و فعال بودن روش خوبی برای دستیابی به ترافیک ارگانیک بیشتر است و به طور مداوم فالوورهای جدید رایگان اینستاگرام را ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل