ارور موبایل

چگونه از اینستاگرام کسب درامد کنیم ؟

نحوه درآمد از اینستاگرام

 

امروزه ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی روز به روز محبوب تر شده و راهی آسان برای کسب درآمد آنلاین باز می کند. آیا علاقه زیادی به اینستاگرام دارید؟ آیا تا به حال درمورد دریافت پول برای ارسال عکس فکر کرده اید؟

اگر کاربر فعال اینستاگرام هستید باید آن گزینه را در نظر بگیرید. امروز ما می خواهیم نحوه پرداخت در اینستاگرام را از نزدیک بررسی کنیم.

 

چگونه می توان از طریق اینستاگرام درآمد کسب کرد؟

بهترین روش های چگونگی تبدیل شدن به یک Influencer Instagram را کشف کنید:

  • تعداد دنبال کنندگان
  • درگیری مخاطب
  • گروه محصولات
  • عکس های با کیفیت بالا
  • محتوای خلاقانه
  • گروه هایی برای اینفلوئنسرها
  • تعداد دنبال کنندگان

جقدر دنبال کننده داری؟ البته ، بیشتر طرفداران اینستاگرام – فرصت های بیشتر. با این وجود داشتن یک هزاران فالوور اینستاگرام برای اینفلوئنسر شدن الزامی نیست. امروزه ، مارک ها به دنبال تأثیرگذاران خرد با جامعه ای فعال و درگیر هستند. حدود 1000 دنبال کننده برای شروع همکاری با مشاغل محلی در منطقه شما مانند رستوران ها ، سالن های زیبایی ، یا سالن های بدن سازی کافی هستند.

 

Social Media Icons

 

مشارکت مخاطبان

چگونه می توان در اینستاگرام حقوق دریافت کرد؟ جامعه وفادار سرنخ است ، شرکت ها انتظار دارند شما هرچه بیشتر واکنش ها و نظرات مخاطبان را دریافت کنید. شما باید سعی کنید با پیروان خود ارتباط برقرار کنید ، به آنها گوش دهید و پاسخ دهید. چند برنامه برای بررسی مشارکت و تحقیق درباره پیروان ایجاد شده است – آنها از کجا هستند ، چقدر فعال هستند ، چقدر دوست دارید از آنها بگیرید. می توانید از ابزاری مانند Instagram Analytics Insights استفاده کنید که داده هایی را فراهم می کند و به شما امکان مقایسه محتوا و اندازه گیری کمپین ها را می دهد.

 

گروه محصولات

اولاً ، به انواع محصولی که می خواهید تبلیغ کنید ، فکر کنید. چند گروه از کالاها را که با علایق شما مرتبط هستند مانند لباس ، لوازم آرایشی و یا شاید محصولات حیوانات انتخاب کنید. محتوای منتشر شده شما باید سازگار و متناسب با آن باشد. علاوه بر این ، شما باید متقاعد شوید و نگرش مثبتی به محصولاتی که توصیه می کنید داشته باشید. اگر از محصول مطمئن نباشید ، مطمئن و متقاعد کننده نخواهید بود.

عکس های با کیفیت بالا

برای تبدیل شدن به یک Influencer Instagram کیفیت عکسهایی را که می خواهید منتشر کنید. برای جلب توجه شرکت ها سعی کنید از انتشار محتوای بی کیفیت جلوگیری کنید. این می تواند تأثیر بدی در همکاری های آینده شما داشته باشد و دیگران را به حساب شما دلسرد کند. خوراک اینستاگرام مانند کارت ویزیت شماست ، خود را ارائه دهید و از آن استفاده کنید.

 

محتوای خلاقانه

برای موفقیت در اینستاگرام و دریافت هزینه برای ارسال عکس از اولین برداشت پروفایل خود مراقبت کنید. خلاقیت و منظم بودن ، نکات اصلی در کار اینستاگرام شماست. خود را در BIO توصیف کنید ، یک عکس نمایه انتخاب کنید ، و Instastories Highlights متفکرانه است. شروع به استفاده از هشتگ های هوشمندانه کرده و با سایر Influencers همکاری کنید. نمایه خود را جذاب کنید.

گروه هایی برای اینفلوئنسرها

برای شروع دریافت حقوق در اینستاگرام و یافتن اولین همکاری خود ، به گروه های فیس بوک اختصاص داده شده به Instagram Influencers بپیوندید. پیشنهادات بسیاری از محصولات و مارک ها وجود دارد که فقط به تعداد دنبال کنندگان شما محدود می شود. بسیاری از آژانس های بازاریابی به دنبال اینفلوئنسر برای مشتریان خود از طریق فیس بوک هستند ، بنابراین شانس خود را امتحان کنید.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.