چگونه چت ها را در واتس اپ بایگانی یا از حالت آرشیو خارج کنیم

چگونه چت ها را در واتس اپ بایگانی یا از حالت آرشیو خارج کنیم

فهرست مطالب

حفظ حریم خصوصی از زمان آغاز به کار رسانه های اجتماعی یک نگرانی جدی بوده است. واتس اپ که یک برنامه پیام رسان محبوب است، از این قاعده مستثنی نیست. علاوه بر رمزگذاری انتها به انتها، واتس اپ همچنین به کاربران این امکان را می دهد که چت ها را قفل کرده و مکالمات را مخفی کنند تا پیام های خصوصی را از چشمان کنجکاو پنهان نگه دارند. یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای مخفی کردن چت‌های واتس‌اپ بدون حذف آن‌ها و مرتب نگه داشتن فید چت، آرشیو کردن چت‌ها است. در این آموزش، خواهیم دید که چگونه می‌توانیم چت‌های واتس‌اپ را در واتس‌اپ آرشیو کنیم، چت‌های بایگانی‌شده را کجا پیدا کنیم، و چگونه چت‌ها را در واتس‌اپ از حالت آرشیو خارج کنیم.

 

چت های آرشیو شده به چه معناست؟

چت های آرشیو شده واتس اپ به قابلیتی اشاره دارد که به کاربران امکان می دهد مکالمات خاصی را از لیست چت اصلی خود مخفی کنند و در عین حال همچنان در صورت نیاز به آنها دسترسی داشته باشند. این عملکرد به ویژه در از بین بردن رابط چت، تضمین یک پیام رسانی یکپارچه و سازمان یافته مفید است. با آرشیو کردن چت‌های واتس‌اپ، کاربران می‌توانند مکالمه‌های مهم یا در حال انجام را بدون غرق شدن در جریان مداوم پیام‌های مخاطبین یا گروه‌های با فشار کمتر، اولویت‌بندی کنند.

بنابراین، وقتی یک چت را در Whatsapp بایگانی می کنید، چه اتفاقی می افتد؟ چت‌های بایگانی‌شده به‌خوبی در پوشه چت‌های «بایگانی‌شده» قرار می‌گیرند و حس مرتب بودن و کارایی را در واتس‌اپ ارائه می‌کنند. این ویژگی به کاربران پناهگاهی محتاطانه برای حفظ و سازماندهی مکالماتی می‌دهد که شاید در زمان حال کمتر مرتبط باشند، اما برای مراجعات بعدی دارای ارزش احساسی یا اطلاعاتی هستند. این مخازن به عنوان کپسول‌های زمانی دیجیتال، افراد را قادر می‌سازد تا لیست چت فعال خود را بدون خداحافظی با خاطرات گرامی یا اطلاعات مربوطه، پرت کنند.

آیا برای پیام های آرشیو شده در واتس اپ اعلان دریافت می کنید؟ شما اعلان چت های بایگانی شده را دریافت نخواهید کرد مگر اینکه در چت به شما اشاره شود یا به شما پاسخ داده شود. چه چت های فردی یا گروهی را بایگانی کنید، تا زمانی که آنها را به صورت دستی از بایگانی خارج نکنید، بایگانی می شوند. اگر می‌خواهید چت WhatsApp را قفل کنید، آن را مخفی کنید و اعلان‌ها را مسدود کنید، می‌توانید از ویژگی قفل چت استفاده کنید.

 

چگونه یک چت واتس اپ را بایگانی کنیم

آرشیو کردن چت ها در واتس اپ ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. فقط واتس اپ را باز کنید و چتی را که می خواهید بایگانی کنید فشار طولانی دهید تا آن را انتخاب کنید. از این طریق می توانید چندین چت را انتخاب کنید. وقتی چت/ها انتخاب شد، 4 نماد در بالای لیست چت ظاهر می شود. با یک فلش رو به پایین روی نماد پوشه ضربه بزنید.

 

چگونه یک چت واتس اپ را بایگانی کنیم

 

چت انتخاب شده WhatsApp بایگانی خواهد شد.

کجا چت های آرشیو شده را در واتس اپ پیدا کنیم

چت بایگانی شده از لیست چت شما ناپدید می شود. هنگامی که یک چت را در واتس اپ آرشیو می کنید، به پوشه ای به نام “Archived” منتقل می شود. با این حال، مکان پوشه Archived تغییر کرده است. می توانید چت های آرشیو شده خود را در پایین لیست چت بیابید.

فقط واتس اپ را راه اندازی کنید و به پایین لیست چت بروید. پوشه ای به نام Archived را خواهید دید.

 

چگونه یک چت واتس اپ را بایگانی کنیم

 

فقط روی آن ضربه بزنید و تمام چت های بایگانی شده را در WhatsApp.list از چت های آرشیو شده واتساپ پیدا خواهید کرد.

 

چگونه یک چت واتس اپ را بایگانی کنیم

 

نحوه از حالت آرشیو کردن چت ها در واتس اپ

حذف آرشیو چت در واتس اپ به آسانی بایگانی کردن چت است. اگر تصمیم گرفته اید که می خواهید یک چت را در واتس اپ از حالت آرشیو خارج کنید، در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

  1. اپلیکیشن WhatsApp را روی گوشی خود باز کنید و به تب Chats بروید.
  2. برای یافتن پوشه Archived به انتهای لیست چت بروید.
  3. برای مشاهده لیست چت ها روی Archived ضربه بزنید.
  4. اکنون چتی را که می‌خواهید از حالت آرشیو خارج کنید، طولانی فشار دهید. از این طریق می توانید چت های تک یا چندگانه را انتخاب کنید.
  5. در نهایت، روی نماد Unarchive واقع در بالای لیست چت ضربه بزنید.

 

چگونه یک چت واتس اپ را بایگانی کنیم

 

تمام چیزی که وجود دارد همین است! گپ اکنون به لیست چت های معمولی شما منتقل می شود و دیگر بایگانی نمی شود.

مخفی کردن دائمی چت های WhatsApp

واتس اپ همچنین به شما امکان می دهد تمام چت ها را به صورت پیش فرض بایگانی کنید. این یک راه عالی برای مخفی کردن پیام های جدید در بخش آرشیو و بی نظم نگه داشتن لیست چت شما است. در اینجا نحوه آرشیو تمام چت های خود در واتس اپ آورده شده است.

 

WhatsApp را باز کنید، روی نماد 3 نقطه در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید و Settings.whatsapp settings را انتخاب کنید.

 


مخفی کردن دائمی چت های WhatsApp

 

به تنظیمات Chats بروید و روی آن ضربه بزنید. تنظیمات چت whatsapp

 

مخفی کردن دائمی چت های WhatsApp

 

روی دکمه جابجایی در کنار گزینه Keep chats archived ضربه بزنید. گزینه whatsapp keep chat archived

 

مخفی کردن دائمی چت های WhatsApp

 

نحوه انتقال چت های آرشیو شده در بالا یا پایین

اگر از گزینه Keep chats archived در تنظیمات چت Whatsapp برای بایگانی چت ها استفاده می کنید، چت های بایگانی شده در بالای لیست چت باقی می مانند. اگر می‌خواهید چت‌های بایگانی‌شده را از بالا حذف کنید و آن‌ها را در واتس‌اپ به پایین منتقل کنید، به Settings > Chats بروید و Keep chats archived را خاموش کنید.

برای نگه داشتن چت های آرشیو شده در انتهای لیست چت، کافی است یک چت را طولانی فشار دهید و روی نماد آرشیو ضربه بزنید. چت هایی که به این ترتیب بایگانی می شوند، در پایین بمانند که برای حفظ حریم خصوصی بهتر است.

اکنون، می‌دانید که چگونه چت‌ها را در واتس‌اپ بایگانی، پیدا و از آرشیو خارج کنید.

 

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تخفیف ویژه برنامه های حرفه ای

ساعت
دقیقه
ثانیه
تعمیرات موبایل