ارور موبایل
0
روز آموزش همراه فایل

دوره تخصصی تعمیرات نرم افزار موبایل

نقد و اقساط

حل مشکل No Command در اندروید

سوالی دارید ؟

راه های ارتباطی با ما

خلاصه – بسیاری از کاربران اندرویدی با مشکل “No Command” در حالت بازیابی در دستگاه های اندرویدی خود مواجه هستند.

از آنجایی که، من متوجه شدم که این بحث یکی از موضوعات داغ در بسیاری از وب سایت ها و انجمن ها بوده است، تصمیم گرفتم از طریق نوشتن این وبلاگ مفید در مورد نحوه رفع خطای “بدون فرمان” در حالت بازیابی در Android، به آن کاربران کمک کنم.

من نشان خواهم داد که چگونه می توانید این صفحه را دور بزنید و هنگامی که شما با موفقیت از طریق این صفحه عبور می کنید، منوی بازیابی نرمال آندروید را که برای آن دنبال می کنید را مشاهده خواهید کرد. این رفع برای هر گوشی و تبلت آندروید کار خواهد کرد.

 

آندروید صفحه نمایش فرمان چیست؟

Android No Command صفحه نمایش بسیار ناراحت کننده ای است که گاهی اوقات هنگام نمایش مجدد دستگاه اندرویدی نمایش داده می شود.
گاهی اوقات هنگامی که شما به حالت بازیابی بوت می کنید، ممکن است ربات Android Resting Android (آیکون) را با پشت یا نقطه اشغال در مثلث بنویسید که “بدون دستور” را مشاهده می کنید.

در اغلب موارد هنگامی که کاربران سعی می کنند گوشی خود را مجددا راهاندازی کنند، هیچ مشکلی وجود ندارد، اما گاهی اوقات هم اکنون و پس از آن برخی از کاربران با صفحه Android No Command در دستگاه های خود مواجه می شوند.

چه اتفاقی در حالت بازیابی در Android انجام می شود؟

خوب در آندروید، حالت بازیابی به پارتیشن اختصاص داده شده و بوت شدن اشاره دارد که شامل کنسول بازیابی شده است. پس از چند کلید فشار داده می شود همه در یک زمان گوشی خود را در وضعیت بازیابی بوت می کند.
در اینجا شما به راحتی می توانید برخی از ابزارها را برای کمک به تعمیر نصب با نصب به روز رسانی سیستم عامل رسمی دریافت کنید.

دانلود درایور گوشی های اوپو Oppo Preloader Driver
برای رفع این مشکل ابتدا گوشی خود را یکبار ریست فکتوری کنید.
اگر با ریست فکتوری حل نشد رام رسمی گوشی خود را دانلود و نصب نمایید مشکل شما برطرف خواهد شد.

 

2 پاسخ

  1. سلام، ممکنه دکمه‌ی تنظیم صدا گیر کرده باشه، بدون اینکه خودتون متوجه بشید، و این حالت پیش بیاد. پس حتما قبل از فکتوری ریست یا وایپ دیتا این مورد رو حتما بررسی کنید تا اطلاعات گوشیتون علکی پاک نشن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

نام‌نویسی حساب جدید