ارور موبایل

چگونه برنامه های اندروید را بروز رسانی کنیم؟

به روز رسانی های آندروید هنوز هم نقطه مورد نظر در میان طرفداران سخت کوش است، چرا که اکثر تولید کنندگان با آخرین ارائه از گوگل به روز رسانی نیست. اما فقط به این دلیل که گوشی شما به روز رسانی کامل سیستم عامل ها را دریافت نمی کند، به این معنا نیست که کاملا از تاریخ گذشته است.

به روز رسانی خدمات Google Play

روز رسانی آندروید در واقع به روز رسانی سیستم عامل آندروید. هنگامی که یک سازنده میخواهد یک دستگاه Android را منتشر کند، آنها باید با Google موافقت کنند تا فروشگاه Google Play و برنامههای Google را در دستگاههای خود دریافت کنند. به عنوان بخشی از این توافقنامه، گوگل حق دارد خود را به روز رسانی سرویس کامپوننت سرویس های Google Play بطور کامل انجام دهد. این جزء به طور خودکار در پسزمینه دستگاه اندرویدی شما از طریق فروشگاه Play به طور خودکار به روزرسانی می شود، درست مثل هر برنامه ای که به طور معمول آن را نصب کنید.

 

1- در قسمت تنظیمات به حساب ها بروید و یک اکانت گوگل ایجاد کنید.

 

2- اکنون فروشگاه پلی خود را در صفحه اصلی باز کنید و به تنظمیات برنامه ها بروید و تصویر زیر را میبینید

توجه : حساب گوگل خود را ایجاد و سپس به فروشگاه پلی بوید و بروز رسانی برنامه ها را آغاز کنید.

 

 

با این حال، این به روز رسانی ها کمتر و کمتر قابل توجه است. گوگل از طریق بسیاری از ویژگی های جدید که ممکن است از طریق به روزرسانی ها و به روز رسانی برنامه های Play Services انجام شود. آنها برنامه های بیشتری را از سیستم عامل Android جدا می کنند و آنها را در Google Play در دسترس می گذارد تا هر دستگاه بتواند به آنها به روز شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل