ارور موبایل
مجازات مزاحمت در واتس اپ

مجازات مزاحمت در واتس اپ

امروزه با گسترش شبکه های مجازی نظیر واتس آپ مزاحمت ها روز به روز افزوده می شود و از این رو سوالات درباره مزاحمت در واتس آپ بیشتر می شود و در این مقاله به سوال شما پاسخ خواهیم داد.

به گفته میلاد نادری مدیر عامل شرکت ویرا پویش :

اگر کسی در واتس آپ علیه کسی فحاشی نماید و تهدید نماید و مزاحمت ایجاد کند به حریم خصوصی فرد وارد شده است و می تواند طبق مدارک لازم شکایت خود را تنظیم نماید.

 

۰۹۱۹۳۸۳۲۵۹۸ ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۲ بامداد

برای گفتگو فوری اینــــجا ضربه بزنید

مجازات فحاشی در واتساپ چیست
مجازات فحاشی – تهدید – مزاحمت طبق مدارک لازم و با نظر قاضی میتوان حکم را دید و از این رو قانونگذار طبق مدارک و اگر جنبه حدی داشته باشد 84 ضربه شلاق در انتظار اوست.

پیام های واتساپ در دادگاه

پیام های واتس آپ در دادگاه کاملا قابل قبول می باشد و لذا قابل استفاده در دادگاها می باشد و دادگاه محترم مدارک را بررسی می نماید.

 

چگونه در واتساپ مزاحم نداشته باشیم

برای اینکه مزاحم نداشته باشید بهتر است از حریم خصوصی تصویر پروفایل و استوری های خود را فقط برای مخاطبین خود قابل نمایش بگذارید و از این رو گزینه خاصی برای جلوگیری مزاحمت در واتس آپ ارائه نشده است.

پیگیری کلاهبرداری از طریق واتساپ

برای پیگیری کلاهبرداری در واتس آپ با در دست داشتن مدارک مربوطه به پلیس فتا شکایت نمایید و مدارک را تسلیم دادگاه نمایید تا مراجع قضایی پیگیری نمایند.

استفاده ناصحیح برخی کاربران از واتس آپ شکایت های زیادی را پیش رو داشته است و مزاحمت و تهدید هایی که از طریق این نرم افزار گزارش شده است یلی بیشتر بوده و قربانیان تهدید ها و کلاهبرداری بیشترین اعداد را داشته اند. لذا توصیه می شود در شبکه های اجتماعی به هر کس اعتماد نکنید و اطلاعات شخصی خود را در اختیار کسی قرار ندهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات موبایل

توجه نمایید در صورتی که ایمیل تایید در پوشه index نبود به پوشه spam مراجعه نمایید و ایمیل خود را تایید نمایید.

تعمیرات موبایل